Piotr Kraśko tak zwrócił się do widzów „Faktów”! „Nie wiem, czy byśmy to przetrwali”

Piotr Kraśko podczas poniedziałkowych Faktów w zaskakujący sposób zwrócił się do widzów. Dziennikarz nie krył ogromnej dumy i szczęścia z tego, co miało miejsce w Sejmie.

Piotr Kraśko w TVN

Piotr Kraśko przez wiele lat związany był w Telewizją Polską, jednak po „dobrych zmianach” dziennikarz pożegnał się z TVP i odszedł do konkurencji. W stacji TVN Kraśko przez chwile był jednym z gospodarzy pasma śniadaniowego „Dzień dobry TVN”.

Ponadto, Piotr był jednym z prezenterów „Faktów”. Później, dziennikarz zmagał się problemami zdrowotnymi i przez dłuższy czas przebywał na urlopie. Wówczas zmagał się także z problemami prawnymi, w związku z czym, w mediach spekulowano na temat jego odejścia ze stacji TVN. Z czasem jednak dziennikarz wrócił do telewizji i aktualnie jest jednym z gospodarzy „Faktów”.

Piotr Krasko zwrócił się do widzów

Podczas ostatniego z wydań programu informacyjnego TVN, które poprowadził Kraśko, dziennikarz nawiązał do ostatnich wydarzeń, jakie miały miejsce w Sejmie. Warto wspomnieć, że 11 grudnia odbyło się exspose Mateusza Morawieckiego, po którym posłowie przystąpili do zatwierdzenia wniosku o wotum zaufania dla rządu obecnego premiera. Sejm odrzucił go, co oznaczało koniec rządów obecnie panującej partii. Co więcej, na prmiera wskazany został Donald Tusk.

Nie da się ukryć, że ten przebieg wydarzeń w Sejmie z 11 grudnia bardzo ucieszył Piotra Kraśko, który niejednokrotnie ubolewał nad rządami PiS. Prezenter podczas poniedziałkowego wydania „Faktów” zwrócił się do widzów z podziękowaniami:

Dziękuję, że są państwo z nami, że są państwo z nami dzisiaj, przez te wszystkie lata i przed telewizorami i we wszystkich miejscach, kiedy tak bardzo potrzebowaliśmy państwa wparcia. I gdyby nie wy, drodzy państwo, to nie wiem, czy byśmy to przetrwali. I zawsze będziemy o tym pamiętać – zaznaczył gospodarz „Faktów”

Na koniec wydania Kraśko dodał:

Bardzo dziękuję, dobrego wieczoru, niech żyje Polska – podsumował.

Warto wspomnieć, że w związku z nowymi rządami z pewnością w TVP zapanują nowe zmiany. Czy w związku z tym jest szansa, że Piotr Kraśko wróci do Telewizji Publicznej?

Udostępnij: