Dagmara wróci do „Tańca z Gwiazdami”? Zaskakujące doniesienia!

Dagmara Kaźmierska, kontrowersyjna uczestniczka "Tańca z gwiazdami", po ostatnim odcinku musiała zrezygnować z dalszych występów w tanecznym show. Fani pogodzili się z tym, że więcej nie zobaczą jej na parkiecie. Jednak dziś w mediach pojawiły się sensacyjne doniesienia!

Kontrowersje wokół „Tańca z gwiazdami”

“Taniec z gwiazdami” to uwielbiany przez Polaków program rozrywkowy. W 14. edycji programu najwięcej emocji wśród jurorów i publiczności budziła Dagmara Kaźmierska. W ostatnim w odcinków sędziowie bardzo surowo ocenili jej występ! Za ostatni taniec para otrzymała ledwo 7 punktów, co stało się historycznym wynikiem w dziejach wszystkich edycji “Tańca z Gwiazdami”. Mimo słabych ocen od jurorów, Dagmara i Marcin przeszli dalej, co spotkało się z falą krytyki!

Zdjęcie Dagmara wróci do „Tańca z Gwiazdami”? Zaskakujące doniesienia! #1

Dagmara Kaźmierska odeszła z "Tańca z Gwiazdami"

Kilka dni temu Dagmara Kaźmierska zamieściła na swoim profilu na Instagramie oświadczenie, w którym wyznała, że nie jest w stanie dalej trenować i rezygnuje z dalszego udziału w programie:

Robaczki przychodzę do was z bardzo smutną wiadomością, przynajmniej dla mnie. Muszę zrezygnować z programu "Taniec z gwiazdami". Nie moge juz dla was tańczyć, nie moge was juz rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Niestety z tym żebrem jest tak ogromny problem, że Conan próbował mnie podnieść, bo mieliśmy razem tańczyć. Nie dał rady. Mam problem z oddychaniem, nie mogłam spać. Przepaaszam, jeśli Was zawiodłam - powiedziała Dagmara Kaźmierska. 

Dagmara wróci do „Tańca z Gwiazdami”? Zaskakujące doniesienia!

Producentka programu wyraziła głębokie zaniepokojenie decyzją Kaźmierskiej i zapewniła o wsparciu w tym trudnym dla niej czasie. Wydawałoby się, że więcej nie zobaczymy na parkiecie Królowej życia... Tymczasem na oficjalnej stronie telewizji Polsat pojawiło się sensacyjne doniesienie!

Dagmarę Kaźmierską widzowie zobaczą w finałowym odcinku programu, o ile oczywiście pozwoli jej na to zdrowie.

ZOBACZ TAKŻE: IMGW wydał ostrzeżenia! Spadnie nawet 10 cm śniegu!

Uwielbiana przez widzów uczestniczka wzięła udział w programie mimo poważnej kontuzji obu nóg. Tańczyła mimo bólu, jednak w ostatnim czasie doznała kolejnej bolesnej kontuzji – pęknięcia żebra. Po upadku na środowym treningu podjęła decyzję o odejściu z programu. Produkcja 'Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami' dziękuje Dagmarze za udział w programie i trzyma kciuki za jej szybki powrót do zdrowia- czytamy.

Udostępnij: