Luna odniosła się do porażki na Eurowizji!

Wczoraj odbył się pierwszy półfinał Eurowizji 2024, w którym o awans do finału walczyła Luna, reprezentantka naszego kraju. Niestety, wokalistka nie przeszła do finału i nie zrobiła dostatecznego wrażenia na widowni. Jak Luna zareagowała na porażkę? W końcu zabrała głos i odniosła się do porażki!

Występ Luny na Eurowizji 2024

Podczas półfinału Eurowizji reprezentantka Polski Luna wykonała swój utwór “The Tower”. Artystka przygotowała spektakularny występ z dynamicznymi zmianami kostiumów i efektowną pirotechniką, nawiązującą do narodowych barw Polski.

Niestety jak relacjonowali reporterzy, nie porwała dziennikarzy swoim show. Jej śpiew w pewnych momentach był źle słyszalny, co nie umknęło uwadze widzów… Po jej występie w sieci pojawiło się wiele komentarzy. Niektórzy uważali, że Polska ma szansę na awans do kolejnego etapu Eurowizji, inni natomiast oceniali jej występ jako słaby. Ostatecznie Luna nie awansowała do finału konkursu!

Jak artystka zareagowała na porażkę? 

Według jednego z tabloidów, piosenkarka była w kiepskim nastroju i po ogłoszeniu wyników w ogóle  nie chciała rozmawiać z dziennikarzami. 

Zdjęcie Luna odniosła się do porażki na Eurowizji! #1

Artystka nie miała nawet ochoty na rozmowy z dziennikarzami. Z jednej strony trudno się temu dziwić... Z drugiej jednak szkoda, że nie chciała udzielić nawet krótkiego komentarza czy przyjąć słów otuchy możemy przeczytać. 

Luna odniosła się do porażki na Eurowizji!

Dzień po porażce na scenie Eurowizji, Luna postanowiła przemówić do swoich fanów. W swoim komunikacie podziękowała fanom za ich wsparcie i obecność podczas występu.

Podkreśliła, że ona i jej zespół włożyli ogromny trud i serce w przygotowania do występu, dając z siebie wszystko, na co ich było stać. Pomimo niepowodzenia Luna podkreśliła, że nie ma tutaj przegranych - wszyscy są zwycięzcami. Dla niej samą, uczestnictwo w konkursie i możliwość dzielenia się swoją muzyką i energią z fanami stanowiły zwycięstwo.

ZOBACZ TAKŻE: 800 plus nie dla wszystkich?! Kto otrzyma połowę świadczenia?

Wracam do Was po nocy pełnej wrażeń, po emocjonalnym rollercoasterze. Bardzo Wam dziękuję za to, że byliście ze mną, za to, że jesteście ze mną, za wczorajszy występ. Ja dałam z siebie tyle, ile mogłam. Razem z całym moim teamem włożyliśmy w ten występ 200 %, całe nasze serca, jesteśmy bardzo szczęśliwi z tego występu. Pamiętajcie, że nie ma tutaj przegranych, wszyscy jesteśmy wygrani, dla mnie wygraną jest bycie tutaj, ten wspaniały czas i to, że mogłam Wam przekazać tyle swojej energii, swoich emocji, zaprezentować to, co chciałam zaprezentować.

Dodała, że ma nadzieję, że utwór “The Tower” pozostanie z fanami, a ona sama wraca do Polski z nową energią, by dokończyć pracę nad swoim albumem.

Mam nadzieję, że ta piosenka zostanie jeszcze z Wami i wracam do Polski z nową energią, będę kończyć swój album, mam nadzieję, że będziecie tam ze mną.

Podziękowała fanom i podkreśliła, że mimo wszystko, ich wysiłek i praca nie poszły na marne, cytując fragment swojej piosenki, “We built the tower”.

Dziękuję Wam bardzo za wsparcie, za głosy, ściskam Was bardzo mocno. We built the tower.

 

Udostępnij: