„Mam Talent!”: wielka wpadka Julii Wieniawy po finale!

Za nami wielki finał 15. edycji programu „Mam talent!”. Obfitował w ogromne emocje i niespodziewane zwroty akcji. Nie odbyło się jednak bez wpadki! W sieci pojawiło się szokujące nagranie z Julią Wieniawą!

Za nami wielki finał „Mam talent!”!

Jurorzy i widzowie popularnego show „Mam talent!” wybrali najlepszych uczestników, którzy w sobotę 18 maja po raz ostatni stanęli na scenie, aby zawalczyć o główną nagrodę. Po zaciętej rywalizacji i wielu emocjonujących chwilach, spośród czterdziestu półfinalistów wyłoniono dziesięciu najbardziej utalentowanych uczestników.

Zwycięzcą został Bartek Wasilewski, którego niesamowite umiejętności i charyzma zdobyły serca zarówno jurorów, jak i widzów, przynosząc mu główną nagrodę w wysokości 300 tysięcy złotych!

ZOBACZ TAKŻE: Co się dzieje z księżną Kate?

„Mam Talent!”: wielka wpadka Julii Wieniawy po finale!

Emocje po finale towarzyszyły nie tylko uczestnikom, ale również prowadzącym i jurorom. W internecie pojawiło się wideo z Julią Wieniawą, która za kulisami miała spore potknięcie. Sypiąc wulgaryzmami, nie zdawała sobie sprawy, że wszystko słyszą widzowie.

Po ogłoszeniu wyników i zakończeniu transmisji telewizyjnej, na oficjalnym kanale programu w mediach społecznościowych rozpoczęła się specjalna relacja online. Wzięli w niej udział jurorzy, prowadzący oraz zwycięzcy.

Zdjęcie „Mam Talent!”: wielka wpadka Julii Wieniawy po finale! #1

Wieniawa sypie wulgaryzmami na prawo i lewo!

Julia Wieniawa postanowiła pogratulować Janowi Pirowskiemu zakończenia programu, jednak dała się ponieść emocjom.

Za*******ie, k**wa, r*********my to!- krzyczała podekscytowana Wieniawa.

Jej gwałtowna reakcja zaskoczyła Agnieszkę Woźniak-Starak, która przypomniała aktorce, że kamery są włączone i widzowie mogą ją słyszeć. Zawstydzona Wieniawa zakryła usta, a po chwili dołączył do nich również Marcin Prokop, który dodał: "Jesteśmy już w telewizji, na żywo".

 

Udostępnij: