Rodzina królewska zamieściła wpis w mediach społecznościowych!

W mediach społecznościowych na prywatnym profilu Kate i Williama został zamieszczony wpis. Co takiego zostało w nim zawarte?

Książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis złożyli życzenia księciu Williamowi z okazji Dnia Ojca. Jak podaje BBC jet to pierwszy taki wpis w mediach społecznościowych rodziny królewskiej.

Wpis na prywatnym profilu Kate i Williama

W Wielkiej Brytanii Dzień Ojca jest obchodzony 16 czerwca. Z tej okazji dzieci pary królewskiej Williama i Kate zamieściły z tej okazji życzenia na profilu społecznościowym dla swojego taty.

Kochamy Cię, Tato. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca – wpis na platformie X

Pod tymi życzeniami umieszczone zostały także dwa czerwone serca oraz inicjały imionG, C oraz L.

ZOBACZ TAKŻE: Księzna Kate pojawiła się na paradzie "Trooping the Colour"

Na profilu zostało umieszczone także zdjęcie, które wykonała Kate. Przedstawia ono Williama z dziećmi na plaży, a ich spojrzenia skierowane są w stronę morza.

Jak poinformował Pałac Kensington, zdjęcie to zostało wykonane podczas rodzinnej wycieczki do Norfolk w zeszłym miesiącu.

Pierwszy taki wpis od dzieci rodziny królewskiej

Jak informuje BBC, po raz pierwszy dzieci rodziny królewskiej zamieściły taki wpis w mediach społecznościowych. Książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis złożyli swojemu tacie, księciu Williamowi, życzenia z okazji Dnia Ojca.

Jest to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ dzieci zazwyczaj nie angażują się bezpośrednio w aktywność w mediach społecznościowych.

W Wielkiej Brytanii Dzień Ojca obchodzony jest 16 czerwca, a ten post był szczególną formą uczczenia tego święta przez najmłodszych członków rodziny królewskiej.

Książę William nie zapomniał o swoim ojcu

William również w tym wyjątkowym dniu nie zapomniał o swoim ojcu Karolu III. Na swoim profilu zamieścił zdjęcie z królem, składając ciepłe życzenia.

Szczęśliwego Dnia Ojca, tatku - napisał książę William

To zdjęcie pochodzi z 12 czerwca 1984 roku. Zostało wykonane w ogrodach Pałacu Kensington, kilka miesięcy przed narodzinami księcia Harry'ego.

Udostępnij: