Czy Robert Lewandowski zagra w meczu z Austrią? Sensacyjne wieści o polskim piłkarzu!

Kilka dni przed rozpoczęciem Euro 2024, polska drużyna zagrała mecz towarzyski z Turcją. Niestety podczas spotkania doszło do niespodziewanej kontuzji Roberta Lewandowskiego, przez co polski kapitan nie mógł zagrać w pierwszym meczu grupowym z Holandią. Czy Lewy pojawi się na boisku w meczu z Austrią? Informacje na ten temat przekazał Tomasz Włodarczyk, dziennikarz z Meczyków.

  Mistrzostwa Europy 2024 wzbudzają ogromne emocje wśród kibiców piłki nożnej. Polska znalazła się w dość trudnej sytuacji, po przegranej z Holandią (1:2) teraz nasza reprezentacja musi wygrać mecz z Austrią, aby mieć szanse na awans do kolejnego etapu. 

   

  Przypomnijmy, że nasi piłkarze mimo bardzo dobrej niestety ponieśli porażkę na boisku w Hamburgu, przegrywając z reprezentacją Holandii 1:2. Warto zaznaczyć, że reprezentacja Polski pojawiła grała mecz bez czołowego piłkarza, Roberta Lewandowskiego. Kapitan naszej drużyny doznał kontuzji dwugłowego mięśnia w starciu z Turcją zaledwie na kilka dni przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy. 

   

  Warto jednak zaznaczyć, że mimo nieobecności Lewego na boisku oraz przegranej, Polacy pokazali świetną grę, godną swojego przeciwnika. Teraz polską reprezentację czeka mecz z Austrią, który jest kluczowym dla Polski. Warto podkreślić, że Biało-Czerwoni muszą wygrać to starcie, aby móc marzyć o wyjściu z grupy. W związku z tym bardzo ważnym jest, aby na meczu z Austrią pojawił się Robert Lewandowski. Czy kapitan polskiej drużyny zagra w kolejnym meczu? Wiele wskazuje na to, że tak. 

  Marek Włodarczyk, dziennikarz portalu Meczyki, który obecnie przebywa w Niemczech i jest dość blisko polskiej reprezentacji, zamieścił na swoim profilu na X wpis, w którym poinformował o tym, że Robert Lewandowski jest gotowy do meczu z Austrią: 

  Robert Lewandowski gotowy na Austrię. Kapitan ma zagrać jutro w podstawowym składzie - napisał na X Tomasz Włodarczyk.

  Dziennikarz odniósł się również do sytuacji Pawła Dawidowicza, który także zmagał się z urazem mięśniowym podobnie jak Robert Lewandowski: 

  Paweł Dawidowicz trenuje w stu procentach i jest w pełni gotowy na mecz z Austrią - przekazał Tomasz Włodarczyk.

  Trzymamy kciuki za naszą reprezentację!

  Udostępnij: