Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu W świecie pełnym magii, władzy i nieznanego niezwykłym przyjdzie nam zmierzyć się z nieznanym. Mieczem prawdy musimy przeciąć fałsz, a sercem dobroci pokonać zło. Zawsze pamiętaj, że prawdziwa siła tkwi w twoim wnętrzu.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nigdy nie oceniaj kogoś po wyglądzie. Czasem najpiękniejszy kwiatuszek jest najbardziej toksyczny, a najbardziej pospolity kamień kryje w sobie najcenniejszy klejnot. Dopiero kiedy poznasz kogoś naprawdę dobrze, będziesz mógł prawdziwie oceniać.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Szczęśliwy ten, kto potrafi docenić bycie kochanym na tyle, aby zapomnieć o swej chowającym się cierpieniu i zrozumieć, jak piękna jest prosta radość bycia z innymi.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nieważne jak wyglądasz, parę przegranych bitew... nie ma to znaczenia. Przyjaciele, zaufanie, odwaga... To jest magia, prawdziwa magia!

Bajka

znak cytatu Tak łatwo można zniszczyć, to co układało się przez lata. Ludzie odchodzą w mgnieniu oka, i chociaż wywołują mnóstwo bólu gdy odchodzą, wspomnienia zostaną zawsze, nawet jeśli bardzo będziemy chcieli o nich zapomnieć.

Bajka

znak cytatu Życie to nie bajka. Nie zawsze jesteśmy zdolni do pokonania smoków i uwolnienia księżniczek. Czasami smoki nas pokonują, a księżniczki same się uwolniają.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Pamiętaj, że to twoje sny. Aby zrealizować swoje marzenia, musisz się obudzić. Nie było nic przerażającego. Było tylko ciemno i pusto, tak jak w beczce

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nigdy nie bądź zadowolony. To właściwość głupców. Wiesz, co ci powiem? Nigdy nie jest za późno, aby stać się lepszym.

Bajka

znak cytatu Kiedy światło rozprasza mrok, stajemy się silni. Ale kiedy mrok pokonuje światło, związane z tym poczucie grozy, choć przerażające, jest niesłychanie fascynujące.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawda jest jak słońce. Możesz ją na jakiś czas ukryć, ale nie zniknie. Ona jest zawsze tam, nawet jeśli nie chcesz na nią patrzeć. Zawsze znajdzie sposób, aby się pokazać.

Bajka

Zobacz więcej