Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Pamiętaj, że prawdziwe piękno wydobywa się z wnętrza. Własne serce, które jest szlachetne i czyste, jest najcenniejszym skarbem, jaki można posiadać. Nieważne, co pokażą ci oczy, prawda zawsze tkwi w sercu.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Pamiętaj, najszczęśliwsze osoby nie mają wszystkiego, co najlepsze. Nauczyły się one raczej czynić to, co najlepsze z tego, co mają.

Bajka

znak cytatu Dopóki na świecie będzie choć jedno dziecko, które uwierzy w bajki, dopóty bajki będą prawdą.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nieważne, jak mały jesteś, jeśli masz talent i wiedzę, możesz zrobić dużo. Istotne jest to, co zrobisz ze swoim życiem.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Możemy jedynie stworzyć prawdziwe obrazy tego, co już istnieje, ale nie możemy stworzyć czegoś, czego nie znamy. Nasza wyobraźnia jest tylko odzwierciedleniem prawdziwego świata.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Pamiętaj, że sny, które ci się śnią w obliczu trudności, są prawdziwym drogowskazem twojego charakteru. Ciągnią cię do przodu, a nie z tyłu. Pamiętaj o tym, kiedy serce zacznie wątpić.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Bo muzyka to najwyższa forma sztuki, najprawdziwszy język duszy, który potrafi dotrzeć do serc ludzi na całym świecie. Jest jak kosmiczna nić, która łączy wszystkie żyjące istoty.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Bajka to magiczne okno, przez które dzieci spoglądają na świat. Pozwala przeżyć przygodę, o której się marzy, nauczyć się czegoś ważnego, a przede wszystkim - uwierzyć, że cuda są możliwe.

Bajka

znak cytatu Baśń jest jak lustro, które odzwierciedla zawartość duszy. Mogę w niej zobaczyć to, co w środku jest piękne, ale także to, co jest mroczne i straszne. To zależy od tego, jaka jest prawda mojej duszy.

Bajka

znak cytatu Miarą prawdziwego bohatera

nie jest siła mięśni, ale siła serca.

Bajka

Zobacz więcej