Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Pamiętaj, zawsze możesz być odważny, zawsze możesz być silny. Prawdziwa siła nie pochodzi zawsze z bicia, ale z miłości i zrozumienia. Pamiętaj, zawsze możesz przebaczać, zawsze możesz pomagać. Prawdziwa mądrość nie leży w wiedzy, ale w dobroci serca.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mądra sowa powiedziała: 'Nie patrz na to co na zewnątrz, patrz na to, co jest w środku, bo tam jest prawda.' Każde stworzenie jest wyjątkowe na swój sposób, niezależnie od tego, jak wygląda na zewnątrz. Drobiazgowość i uwaga do szczegółów to cechy prawdziwej mądrości.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Dopóki będziemy starali się zrozumieć Marlonka, on będzie dla nas pełen tajemnic. Gdybyśmy jednak zdobyli odwagę na bycie Marlonkiem, okaże się, że Marlońskość jest prostsza, niż nam się wydaje.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Leń to straszna ponoć to choroba, ale miłość to nie leń, to nauka, praca, wynalazek, to zapał idący przed siebie i drzwi nie zamykający

Bajka

znak cytatu Nie jest ważne, jak wielkie są twoje dziury na skarpetkach. Ważne jest, by skrzynia pełna było złota, życzeń trzy i tym podobne. Bo kiedy skarpetki są duże i serce jest duże, to nic nie jest ważne – importanty ani fajranty.

Bajka

znak cytatu Nigdy nie jest za późno, by stać się tym, kim chcesz być. Nie ma limitu. Zacznij kiedy chcesz. Możesz zmienić się lub pozostać takim, jakim jesteś do końca swojego życia. Nie ma zasad do tego. Możemy tworzyć najlepsze lub najgorsze z siebie. Mam nadzieję, że stworzysz najlepszą wersję siebie. Mam nadzieję, że zobaczysz rzeczy, które Cię zszokują. Mam nadzieję, że poczujesz rzeczy, których wcześniej nie czułeś. Mam nadzieję, że spotkasz ludzi z innej przeświadczy. Mam nadzieję, że będziesz żyć życie, z którego będziesz dumny. A jeśli nie, mam nadzieję, że znajdziesz odwagę, aby zacząć wszystko od nowa.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nigdy nie bądź zadowolony. To właściwość głupców. Wiesz, co ci powiem? Nigdy nie jest za późno, aby stać się lepszym.

Bajka

znak cytatu 
Wiesz co się robi, jak życie dołuje?
Mówi się trudno i płynie się dalej.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawdziwa miłość nie polega na tym, abyśmy wzajemnie na siebie patrzyli, ale abyśmy wspólnie patrzyli w tym samym kierunku.

Bajka

znak cytatu Nie wtrącaj się w nie swoje sprawy. Nie naprawiaj komuś życia, pracy ani związku, jeśli nikt Cię o to nie prosi. Zajmij się swoimi sprawami, a jeśli masz za dużo czasu, to napisz wiersz, lub umyj okna. Ale nie wtrącaj się do życia innych ludzi, bo prędzej czy później niechcący dostaniesz łokciem w oko.

Bajka

Zobacz więcej