Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Nigdy nie jest za późno, by stać się tym, kim chcesz być. Nie ma limitu. Zacznij kiedy chcesz. Możesz zmienić się lub pozostać takim, jakim jesteś do końca swojego życia. Nie ma zasad do tego. Możemy tworzyć najlepsze lub najgorsze z siebie. Mam nadzieję, że stworzysz najlepszą wersję siebie. Mam nadzieję, że zobaczysz rzeczy, które Cię zszokują. Mam nadzieję, że poczujesz rzeczy, których wcześniej nie czułeś. Mam nadzieję, że spotkasz ludzi z innej przeświadczy. Mam nadzieję, że będziesz żyć życie, z którego będziesz dumny. A jeśli nie, mam nadzieję, że znajdziesz odwagę, aby zacząć wszystko od nowa.

Bajka

znak cytatu Szukam miejsca odludnego, daleko stąd, gdzie przed niczym nie będę musiał się ukrywać ani niczym martwić.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nigdy nie zapominaj, co jesteś. Reszta świata na pewno nie zapomni. Użyj tego jako zbroi, a nigdy nie można cię zranić.

Bajka

znak cytatu Pokaż, że jesteś odważny, szczery i bezinteresowny,
a pewnego dnia będziesz prawdziwym chłopcem.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Bajka to klucz do nieodkrytych pokoi naszej duszy. Może nas poprowadzić przez mroki niewiadomego, zapewniając nam schronienie, pouczenia, a nawet pocieszenie.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Pamiętaj, prawdziwa przyjaźń nie zależy od bliskości, ale od bliskości serc. Nawet jeżeli jesteś daleko, twoi przyjaciele zawsze będą z tobą duchem. Żadna przeszkoda nie jest na tyle duża, aby mogła zniszczyć prawdziwe przyjaźnie. To jest magia, która łączy serca ludzi.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie od dzisiaj wiadomo, że w bajkach tkwi mądrość, której nie sposób przekazać na żadne inne sposoby. Są niczym lustro, w którym odzwierciedla się prawda o nas samych, o świecie i o ludzkiej naturze.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Możemy jedynie stworzyć prawdziwe obrazy tego, co już istnieje, ale nie możemy stworzyć czegoś, czego nie znamy. Nasza wyobraźnia jest tylko odzwierciedleniem prawdziwego świata.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Bajka to droga do krainy, gdzie wszystko jest możliwe. Miejsce, gdzie magia jest tak samoczynna jak oddychanie. Tam żadna rzeczywistość nie jest pewna, a marzenia przyjmują formy rzeczywistości. Każdego z nas bajka czaruje na swój sposób, dodając kolorów naszej szarości dnia codziennego.

Bajka

znak cytatu Najważniejsze jest, abyśmy byli zawsze sobą i nie stawiali na drugim miejscu tego, kim chcemy byc - nawet jeśli będziemy inaczej oceniani przez innych.

Bajka

Zobacz więcej