Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czasami najmniejsi, wydawałoby się najsłabsi, okazują się być najmocniejsi. Dlatego, że prawdziwe przymioty serca nie zależą od rozmiarów i siły fizycznej.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mądra sowa powiedziała: 'Nie patrz na to co na zewnątrz, patrz na to, co jest w środku, bo tam jest prawda.' Każde stworzenie jest wyjątkowe na swój sposób, niezależnie od tego, jak wygląda na zewnątrz. Drobiazgowość i uwaga do szczegółów to cechy prawdziwej mądrości.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mówią, że ważne jest to, co masz w środku, a nie to, co na zewnątrz. Ale nadal nie możesz chodzić nago w parku.

Bajka

znak cytatu Jest Biegun Południowy i jest chyba jeszcze Biegun Wschodni i Zachodni, choć ludzie nie lubią o nich mówić.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nigdy nie jest za późno, by być tym, kim chcę, a na pewno nie jest za późno do bycia szczęśliwym. Zawsze jest czas, by kochać, by żyć i rosnąć.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Bajka jest jak drogowskaz. Dziecko, które słucha bajek, uczy się zrozumieć świat. Bajka uczy, pokazuje drogę, pomaga odnaleźć w życiu cel.

Bajka

znak cytatu Pamiętaj, że wszystko co wydaje się niemożliwe, jest tylko etapem na drodze do spełnienia marzeń. Najważniejsza jest wiara we własne siły.

Bajka

znak cytatu Pamiętaj, nigdy nie staniesz się naprawdę wolny, jeśli będziesz kogoś tak bezgranicznie podziwiał.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Szczęście to nie coś gotowego. Szczęście pochodzi z twoich własnych działań. Szczęście to ciągłe dążenie, to nie jest coś, co po prostu spada na nas z nieba.

Bajka

znak cytatu Czyżbyś naprawdę zapomniał, że naukę brać trzeba z ciężkich cierpień, bo bieda i smutek to prawdziwi nauczyciele?

Bajka

Zobacz więcej