Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Pierwszy horror

Bajka

znak cytatu Bajka to nie tylko słowo, bajka to piękno, które zawsze wywoła uśmiech na dziecka twarzy. Bajka to jeden z najpotężniejszych mieczy używanych do walki z rzeczywistością.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Pamiętaj, drogie dziecko, słowa mają ogromną moc. Mogą pocieszyć, zranione serce uleczyć, sprawić, że poczujesz się szczęśliwy. Ale mogą również ranić, zniszczyć i zabrać nadzieję. Dlatego zawsze myśl zanim coś powiesz.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Szczęśliwy ten, kto potrafi docenić bycie kochanym na tyle, aby zapomnieć o swej chowającym się cierpieniu i zrozumieć, jak piękna jest prosta radość bycia z innymi.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mówiła, że na świecie jest niewidzialna siła, która jednoczy dobre serca, nawet jeśli są od siebie daleko. Że nie ma odległości, której nie można by pokonać, kiedy kocha się prawdziwie. I nie ma takiego zła, którego nie można by zwyciężyć dobrocią.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie od dzisiaj wiadomo, że w bajkach tkwi mądrość, której nie sposób przekazać na żadne inne sposoby. Są niczym lustro, w którym odzwierciedla się prawda o nas samych, o świecie i o ludzkiej naturze.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie liczy się to, co jest na zewnątrz, ale to, co jest w sercu. Jeślibyś miał serce pełne dobrotliwości, to byłbyś lepszy i szlachetniejszy niż ktokolwiek.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Życie jest jak bajka. Nie liczy się jej długość, ale wartość. Najważniejsze to zrozumieć, że każdy człowiek tworzy swoją własną historię, której jest jedynym prawdziwym bohaterem.

Bajka

znak cytatu Wiemy, że gdy ktoś mówi: «To tylko bajka», nie rozumie w ogóle bajek. Nie martw się, jeśli nie możesz zrozumieć bajek, prawdziwa bajka zaczyna się wtedy, kiedy jej już nie rozumiemy.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Pamiętaj, najszczęśliwsze osoby nie mają wszystkiego, co najlepsze. Nauczyły się one raczej czynić to, co najlepsze z tego, co mają.

Bajka

Zobacz więcej