Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nawet jeśli twoje marzenie wydaje się niedoścignione, musisz wierzyć w jego spełnienie. Właśnie to nazywamy magią.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Lepiej być szczęśliwym na chwilę, niż być nieszczęśliwym na całe życie. Świat nie zrozumie, dlaczego wybrałeś cierpienie, zamiast chwilowego szczęścia.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Pamiętaj, że najważniejsze jest wewnętrzne piękno, spójrz na siebie sercem, a nie oczami. Poza tym, nie ma rzeczy niemożliwych, jeżeli się dostatecznie starać. Trzeba tylko w to uwierzyć.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Bajka to lusterko, w którym każdy widzi to, co chce zobaczyć. Bajka służy nie tylko rozrywce, ale i edukacji. W jej pryzmacie możemy zobaczyć ukryte prawdy świata.

Bajka

znak cytatu Dopóki nie otworzyłeś książki, jest ona tylko prostokątem papieru. Ale gdy zanurzysz w niej swój umysł, staje się rajem albo koszmarem; to już zależy, co w niej zawarte.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu To nie miejsce nas definiuje, ale to co mamy w środku. Obojętnie gdzie będziesz, zawsze znajdziesz w sobie siłę by kontynuować.

Bajka

znak cytatu Puchatek czuł, że powinien powiedzieć Kłapouchemu coś pocieszającego, ale nie wiedział co. Więc zamiast tego postanowił go przytulić.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Na świecie nie ma istoty, która by nie kochała przygód. Tylko tchórze i lenie uważają je za kłopoty. Myślę, że w równym stopniu boimy się, iść naprzód, jak i stać w miejscu.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu W świecie pełnym magii, władzy i nieznanego niezwykłym przyjdzie nam zmierzyć się z nieznanym. Mieczem prawdy musimy przeciąć fałsz, a sercem dobroci pokonać zło. Zawsze pamiętaj, że prawdziwa siła tkwi w twoim wnętrzu.

Bajka

znak cytatu - A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy?
- Nic wielkiego. - zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.

Bajka

Zobacz więcej