Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czuje się, że na świecie coś się wydarzyło, coś, co wcześniej wydawało się absolutnie niewiarygodne, a staje się zrozumiałe i prawdziwe. To magia. To czarodziejstwo. Cud, który jest udziałem każdego. Dla niektórych jest to coś do zniesienia, dla innych do podziwienia, dla jeszcze innych do zrozumienia.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Bajki mają magiczną moc. Otwierają przed nami drzwi do świata, w którym możliwe jest wszystko, co tylko potrafi wymyślić nasza wyobraźnia. One uczą, inspirują, dają nadzieję. Pokazują, że nawet najtrudniejsze problemy można pokonać. Bajki prowadzą nas krok po kroku przez labirynt życia, pouczając w subtelny sposób.

Bajka

znak cytatu Bo wypadek to dziwna rzecz...
Nigdy go nie ma dopóki się nie zdarzy.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nigdy nie bój się ciemności. Pamiętaj, że największe gwiazdy świecą najjaśniej w najgłębszej ciemności. Gdyby nie była tak strasznie ciemno, nie wiedziałbyś, że są takie piękne. Gwiazdy są zawsze tam, tylko trzeba umieć je zobaczyć.

Bajka

znak cytatu Wszyscy żyli długo i szczęśliwie. I ty też, Szarlejku, będziesz żył, jeżeli będziesz pamiętał, że najważniejsze są trzy słowa: prawda, dobro, piękno. Prawda, bez której nie ma zaufania. Dobro, bez którego nie ma miłości. Piękno, bez którego nie ma nadziei.

Bajka

znak cytatu Pamiętaj, nigdy nie staniesz się naprawdę wolny, jeśli będziesz kogoś tak bezgranicznie podziwiał.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Bo muzyka to najwyższa forma sztuki, najprawdziwszy język duszy, który potrafi dotrzeć do serc ludzi na całym świecie. Jest jak kosmiczna nić, która łączy wszystkie żyjące istoty.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Szczęście to nie coś gotowego. Szczęście pochodzi z twoich własnych działań. Szczęście to ciągłe dążenie, to nie jest coś, co po prostu spada na nas z nieba.

Bajka

znak cytatu Ale jeśli chcesz, możesz odejść, a ja i tak cię nie zapomnę, pamiętam wszystkich, którzy odeszli.

Bajka

znak cytatu Dopóki na świecie będzie choć jedno dziecko, które uwierzy w bajki, dopóty bajki będą prawdą.

Bajka

Zobacz więcej