Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Na prawdziwej miłości nie zasypia się jak na pierniku, prawdziwa miłość to ciężka praca, na co dzień. Do prawdziwej miłości trzeba dorosnąć. Prawdziwa miłość to rozmowy do białego rana o wszystkim i o niczym, to walka, to radość, to smutek, to wsparcie. To, że na zawsze będziesz miał kogoś kto Cię doceni takim jakim jesteś.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nawet jeśli twoje marzenie wydaje się niedoścignione, musisz wierzyć w jego spełnienie. Właśnie to nazywamy magią.

Bajka

znak cytatu Gdybyśmy wszyscy - królowie, czarodzieje, zwykli ludzie - skupiali się tylko na teraźniejszości, ambarasów byśmy uniknęli, a życie było prostsze i radośniejsze.

Bajka

znak cytatu Wiesz co się robi, jak życie dołuje? Mówi się trudno i płynie się dalej. -Gdzie jest Nemo? (2003)

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Pamiętaj, że najważniejsze jest wewnętrzne piękno, spójrz na siebie sercem, a nie oczami. Poza tym, nie ma rzeczy niemożliwych, jeżeli się dostatecznie starać. Trzeba tylko w to uwierzyć.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Baśń to więcej niż prawda. Nie tylko ukazuje, że smoki istnieją, ale też, że mogą być pokonane.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Bajki nauczyły mnie, że nawet w najciemniejszym mroku zawsze jest iskierka nadziei. Że miłość jest silniejsza od wszelkiego zła i może pokonać każdą przeszkodę. I choć bajka zawsze się kończy, jej przesłanie pozostaje w nas na zawsze.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Szczęście to nie coś gotowego. Szczęście pochodzi z twoich własnych działań. Szczęście to ciągłe dążenie, to nie jest coś, co po prostu spada na nas z nieba.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Jeśli potrafisz siedząc w kucki na podłodze tworzyć wszechświat, na którym czołgają się robale, świetlikami są rozbłyśnięte gwiazdy, a ciepło pieca to oddychanie smoka – jesteś bogiem tej przestrzeni.

Bajka

znak cytatu Dopóki nie otworzyłeś książki, jest ona tylko prostokątem papieru. Ale gdy zanurzysz w niej swój umysł, staje się rajem albo koszmarem; to już zależy, co w niej zawarte.

Bajka

Zobacz więcej