Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Dobro wraca. Pamiętaj malcze, zło czynić to łatwo, chronić się przed złem to trudniej ale najtrudniejsze to być zawsze dobrym.

Bajka

znak cytatu - A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy?
- Nic wielkiego. - zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.

Bajka

znak cytatu Puchatek czuł, że powinien powiedzieć Kłapouchemu coś pocieszającego, ale nie wiedział co. Więc zamiast tego postanowił go przytulić.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Królewiczu, nie po to dano ci koronę, aby królować. Dano ci ją, aby dla swoich ludzi ciężko pracować. Moc nie jest w koronie, ale w sercu, które bije dla innych.

Bajka

znak cytatu Wiesz co się robi, jak życie dołuje? Mówi się trudno i płynie się dalej. -Gdzie jest Nemo? (2003)

Bajka

znak cytatu Życie to nie bajka. Nie zawsze jesteśmy zdolni do pokonania smoków i uwolnienia księżniczek. Czasami smoki nas pokonują, a księżniczki same się uwolniają.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawdziwa miłość nie zna granic, potrafi przetrwać wszystko. Pomaga pokonać wszelkie przeciwności, choć droga do niej bywa kręta i niezwykle trudna.

Bajka

znak cytatu 
Wiesz co się robi, jak życie dołuje?
Mówi się trudno i płynie się dalej.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu W życiu jest jak w bajce. Bywają momenty, kiedy widzisz króla na złotym tronie, ale zdarza się, że trafiasz na króla, który zamiast korony ma lbskórę na głowie. Bajki uczą, że król to król, niezależnie od tego, co ma na głowie.

Bajka

znak cytatu Wszystko jest możliwe, dla kogoś kto wierzy. Nieważne jak rzeczywistość może wydawać się nieubłagana, twój duch jest silniejszy. Twoja wyobraźnia ma moc, której nikt ci nie może zabrać.

Bajka

Zobacz więcej