Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Myślisz, że dzięki bajkom stado niewłaściwych marzeń nie sprowadzi na twoje dzieci katastrofy i tragedii? Wierzysz, że bajka nie zniszczy ich? Jeżeli tak, to jesteś w wielkim błędzie.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Gdzieś daleko, na granicy świata, za siedmioma lasami, siedmioma rzekami, siedmioma górami i siedmioma morzami leży bajeczne królestwo, w którym wszystko jest możliwe, marzenia stają się rzeczywistością, a szczęście jest na wyciągnięcie ręki.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Głęboko schowany jest klucz do prawdy, ale dzieci zwłaszcza zrozumieją tę bajkę, bo tylko one szukają go z radością, nie zapominając o nim, kiedy dorośną. Tylko dzieci szukają klucza nigdzie indziej, tylko w sobie.

Bajka

znak cytatu M: Czasem lepiej być samotnym.
H: Dlaczego?
M: Ponieważ nikt Cię wtedy nie skrzywdzi...

Bajka

znak cytatu Jeśli coś kochasz, puść to wolno. Kiedy do Ciebie wróci, jest Twoje. Jeśli nie, nigdy Twoje nie było.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Bo muzyka to najwyższa forma sztuki, najprawdziwszy język duszy, który potrafi dotrzeć do serc ludzi na całym świecie. Jest jak kosmiczna nić, która łączy wszystkie żyjące istoty.

Bajka

znak cytatu Ale jeśli chcesz, możesz odejść, a ja i tak cię nie zapomnę, pamiętam wszystkich, którzy odeszli.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawdziwa miłość nie polega na tym, abyśmy wzajemnie na siebie patrzyli, ale abyśmy wspólnie patrzyli w tym samym kierunku.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nigdy nie zapomnij o tym, że jesteś na tym świecie jedyny, niepowtarzalny. Nie ma nikogo innego takiego, jak ty, i nigdy nie będzie. W Twoich dłoniach jest moc do sprawiania, by ten świat był lepszy.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Bajka to klucz do nieodkrytych pokoi naszej duszy. Może nas poprowadzić przez mroki niewiadomego, zapewniając nam schronienie, pouczenia, a nawet pocieszenie.

Bajka

Zobacz więcej