Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie ważne, jak mały jesteś, jeśli masz odwagę i prawdziwego przyjaciela, możesz poradzić sobie z największymi trudnościami.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawdziwa miłość to nie te wielkie duchowe uniesienia, ale proste codzienne czynności, pełne ciepła i troski. To właśnie z nich buduje się najpiękniejsze uczucie na świecie.

Bajka

znak cytatu Bo ja uważam, że czas powinien wszystko zapomnieć i wybaczyć albo wybaczyć i zapomnieć. Kolejność nieobowiązkowa, a nawet śmiem twierdzić- dowolna

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawdziwa przyjaźń nie jest o tym, kto jest z tobą najdłużej. To jest o tym, kto wszedł do twojego życia, powiedział: 'jestem tu dla ciebie' i udowodnił to.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie warto się denerwować. Wszystko jest przemijajace. A co przemija, nie jest warte nerwów, ani złych uczuć.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mówiła, że na świecie jest niewidzialna siła, która jednoczy dobre serca, nawet jeśli są od siebie daleko. Że nie ma odległości, której nie można by pokonać, kiedy kocha się prawdziwie. I nie ma takiego zła, którego nie można by zwyciężyć dobrocią.

Bajka

znak cytatu I tak z nami było, jak z tym zbożem. To zielone, to takie szczęścia od ziarenka, a to złote... to cicha radość, gdy już dojrzało. Co nas czeka po złotych barwach?

Bajka

znak cytatu Bajka to kraina, gdzie nie występuje nuda. To kraina, gdzie możemy spełniać nasze najskrytsze marzenia. Wystarczy tylko uwierzyć, że wszystko jest możliwe

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Życie to nie bajka, w której wszystko jest idealne. To szereg doświadczeń, które uczą nas prawdziwej mądrości i wystarczającej siły, aby pokonać jego wyzwania.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu W pogoni za szczęściem nie można zapomnieć o spokoju, bo szczęście to spokój serca, a nie gromady złota i srebra.

Bajka

Zobacz więcej