Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Bajki to więcej niż tylko opowieści. To drzwi do niewidocznej krainy, gdzie magia jest na wyciągnięcie ręki, a marzenia stają się rzeczywistością.

Bajka

znak cytatu Nigdy nie jest za późno, by stać się tym, kim chcesz być. Nie ma limitu. Zacznij kiedy chcesz. Możesz zmienić się lub pozostać takim, jakim jesteś do końca swojego życia. Nie ma zasad do tego. Możemy tworzyć najlepsze lub najgorsze z siebie. Mam nadzieję, że stworzysz najlepszą wersję siebie. Mam nadzieję, że zobaczysz rzeczy, które Cię zszokują. Mam nadzieję, że poczujesz rzeczy, których wcześniej nie czułeś. Mam nadzieję, że spotkasz ludzi z innej przeświadczy. Mam nadzieję, że będziesz żyć życie, z którego będziesz dumny. A jeśli nie, mam nadzieję, że znajdziesz odwagę, aby zacząć wszystko od nowa.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Życie jest jak bajka, nie ważne jak długa, ale jak dobrze opowiedziana.

Bajka

znak cytatu Czyżbyś naprawdę zapomniał, że naukę brać trzeba z ciężkich cierpień, bo bieda i smutek to prawdziwi nauczyciele?

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Właśnie tutaj, porzucona na środku pustej drogi, leżała prawda. Nikt jej nie chciał, wszyscy ją unikali, jak czegoś nieznośnie uciążliwego. Do czasu. Prawda z czasem wraca i domaga się swojego miejsca.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Przeżyjmy razem dobrą i złą pogodę, bo prawdziwa miłość nie polega na patrzeniu na siebie nawzajem, ale patrzeniu razem w tym samym kierunku.

Bajka

znak cytatu Nie jest ważne, jak wielkie są twoje dziury na skarpetkach. Ważne jest, by skrzynia pełna było złota, życzeń trzy i tym podobne. Bo kiedy skarpetki są duże i serce jest duże, to nic nie jest ważne – importanty ani fajranty.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Baśń to więcej niż prawda. Nie tylko ukazuje, że smoki istnieją, ale też, że mogą być pokonane.

Bajka

znak cytatu Baśń jest jak lustro, które odzwierciedla zawartość duszy. Mogę w niej zobaczyć to, co w środku jest piękne, ale także to, co jest mroczne i straszne. To zależy od tego, jaka jest prawda mojej duszy.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Bajka to nie tylko magia i urok. Bajka to przede wszystkim nauka dla najmłodszych, lekcja mądrości, która pokazuje, że dobro zawsze zwycięża. Możemy z niej dowiedzieć się, co to jest prawda, honor, miłość i przyjaźń - wartości, które powinny kierować naszym życiem.

Bajka

Zobacz więcej