Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Bóg, który jest wszędzie, nie jest większy w nieskończoności niż w ograniczonym. Bóg, który jest wszędzie, nie jest więcej na niebie niż na ziemi. Bóg jest tam, gdzie go widzimy.

Bóg
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Droga do poznania Boga prowadzi przez wspólnotę ludzi.

Bóg

znak cytatu Bóg nigdy nie przestaje troszczyć się o nas, nawet gdy my przestajemy troszczyć się o siebie. Jego plan jest zawsze doskonały, chociaż często nie jesteśmy w stanie go zrozumieć.

Bóg

znak cytatu Bóg nie mieszka w świątyniach zbudowanych przez ludzkie ręce. Bóg mieszka w sercach ludzi. Ci, którzy nie mają Boga w swym sercu, nie znajdą Go nigdzie indziej.

Bóg

znak cytatu Bóg jest miłością i tam, gdzie jest miłość, tam jest Bóg. Kiedy młodzi zrozumieją, że to jest Bóg, który im się ujawnia w miłości, wówczas Bóg stanie się dla nich prawdziwym, żywym Bogiem, który działa w ich życiu.

Bóg

znak cytatu Sztuka to fałszywy bóg, który sprawia wyłącznie ból.

Bóg

znak cytatu Już przed wszystkimi wiekami Bóg wybrał dla nas wszystko, nawet krawaty.

Bóg

znak cytatu Człowiek został stworzony dla nieba,
szatan złamał drabinę, która tam prowadziła.

Bóg
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie można zdobyć się na świętą miłość do Boga i do bliźniego, nie uprawiając złożonej i wysiłkowej pracy nad sobą, jeśli nie zasięgnie się na tym polu porażki wielokrotnych doświadczeń i przeciwności

Bóg
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Wiara pozwala zobaczyć Boga w każdym człowieku. Bez względu na różnice zewnętrzne, wszyscy jesteśmy stworzeni na obraz i podobieństwo Boga. Bóg jest w naszym domu, w naszych rodzinach, w naszych sercach.

Bóg

Zobacz więcej