Pan jest ze mną, nie ...
Pan jest ze mną, nie lękam się: cóż mi może zrobić człowiek?
Ubóstwo jest darem Bożym dla ludzi - to prawdziwy skarb i kosztuje tak niewiele.
BógKościół jest przedłużeniem Wcielenia.
BógBóg wcale nie musi być doskonały. Nie ma ideałów. Nie ma doskonałego Boga.
BógCzłowiek jest tylko przemijającym gościem, którego stwórca, Bóg, kiedyś do siebie odwoła. Cokolwiek zatem przedsięwziemy, zawsze pamiętajmy o tym, kim jesteśmy, skąd pochodzimy i dokąd zmierzamy.
Bóg
Nie poddawaj się. Czasami
myślimy, że Bóg napisał koniec, a tak naprawdę to dopiero początek.
Kapłan jest monstrancją, jego rolą jest pokazywać Jezusa; musi sam zniknąć i ukazać Jezusa. Starać się pozostawić dobre wspomnienie w duszy każdego z tych, którzy do niego przychodzą. Stać się wszystkim dla wszystkich. Śmiać się z tymi, którzy się śmieją, płakać z tymi, którzy płaczą,aby wszystkich przyprowadzić do Jezusa.
BógBoże, Ty to widzisz i nie grzmisz?
BógBóg jest miłością, a ten, kto przebywa w miłości, przebywa w Bogu, a Bóg w nim.
BógBóg jest niewidzialny, nie możemy Go zobaczyć, ale możemy odczuć Jego obecność, bo Bóg jest wszędzie. On daje nam nadzieję, siłę i napawa nas miłością. Jego droga może być trudna do zrozumienia, ale zawsze prowadzi do dobra.
BógŹródłem idei wolności człowieka jest Biblia.
Bóg