Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Pomagaj sobie, a Bóg ci pomoże.

Bóg

znak cytatu I teraz patrzę na Ciebie, a Ty pytasz, czy nadal mnie obchodzisz, jakbym mógł przestać Cię kochać. Jakbym mógł zrezygnować z tego, co czyni mnie silniejszym niż kiedykolwiek. Nigdy nie odważyłem się dać z siebie dużo innej osobie (...) ale odkąd się poznaliśmy, cały należę do Ciebie. I będę należał jeśli mnie zechcesz.

Bóg
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nawet jeśli Bóg nie istnieje, to lepiej uwierzyć w Boga, niż w nic nie wierzyć. Nawet jeśli Bóg nie istnieje, to lepiej jest być Bogiem, niż być niczym

Bóg

znak cytatu Ona była poślubiona Bogu. Któryż człowiek mógł z nim rywalizować.

Bóg
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Niewierzący, obojętni, wierzący - wszyscy prześcigamy się w usilnych staraniach, kto lepiej zabezpieczy się przed Bogiem.

Bóg

znak cytatu Ty Panie widziałeś moją krzywdę, wymierz mi sprawiedliwość.

Bóg

znak cytatu Bóg mówi do nas językiem cierpienia. Kiedy innej mowy nie rozumiemy, nie chcemy rozumieć.

Bóg
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Drogi człowieka do Boga są właściwie proste, jeżeli człowiek je sam nie pokręci.

Bóg
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Bóg jest najmądrzejszym Mistrzem. Uczy nas najpierw cierpieć, co nie jest niczym przyjemnym, a następnie umierać, co jest jeszcze mniej przyjemne, a na koniec się cieszyć, co jest najprzyjemniejsze.

Bóg
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Człowiek, który ma świadomość swojej bezgranicznej miłości do Boga, stałe i niezachwiane zaufanie do Niego, już nie musi się bać niczego na tym świecie. Bóg jest jego schronieniem i siłą, wiecziście obecnym pomocnikiem w kłopotach.

Bóg

Zobacz więcej