Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest nieunikniony, ale cierpienie jest opcjonalne. Mówią, że ból jest tylko uczuciem cielesnym. To prawda, ale cierpienie jest bólem, który zapadł się głęboko w myśli, ducha i duszę.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest jedyną rzeczą, która ostrzega nas, że coś jest nie tak. To ostrzeżenie, przypomnienie, żebyśmy zwrócili uwagę na nasze ciało.

Ból

znak cytatu Nawet w próżni między galaktykami są światło i ciemność, kolor, faktura, ruch, kształt i ból.

Ból

znak cytatu Istnieje wiele rodzajów bólu, wiele poziomów upadku.

Ból

znak cytatu Było to uczucie przerażające i przejmujące, a jednocześnie niosące pełną bólu słodycz.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból, który nie zabija nas, czyni nas silniejszymi. Każda bitwa, każda strata, każdy porażka dodaje nam siły, ucząc nas przetrwać.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Człowiek nie jest stworzony do tego, aby unikać bólu, ale do tego, by go zrozumieć i przemienić. Ból jest naszym nauczycielem, jest on zawsze wiernym towarzyszem naszej egzystencji.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból to najintensywniejszy z nauczycieli. Uczy nas, gdzie tkwi problem. Kiedy uczymy się słuchać swojego ciała, uczy nas, jak go rozwiązać.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest nieunikniony. Cierpienie jest opcjonalne. Cierpienie jest to co wybierasz po doświadczeniu bólu. Możemy przetrwać bez niego. Ból jest częścią życia, ale nie musisz cierpieć.

Ból

znak cytatu Jak trudno zapomnieć osobę którą się ciągle KOCHA :(

Ból

Zobacz więcej