Nie żyje były partner Sylwii Bomby i ojciec jej córeczki. Przegrał z nałogiem…

Wstrząsająca wiadomość obiegła media, nie żyje były partner Sylwii Bomby. Jacek Ochman miał przegrać z nałogiem.

Śmierć Jacka Ochmana

Sylwia Bomba to jedna z gwiazd stacji TTV. Swoją rozpoznawalność zyskała dzięki udziałowi w programie „Gogglebox. Przed Telewizorem”. Oprócz tego, celebrytka wystąpiła w programie Taniec z gwiazdami, gdzie partnerował jej Jacek Jeschke.

Prywatnie, Bomba jest mamą kilkuletniej Antosi, która jest owocem jej związku z Jackiem Ochmanem.

Rok temu, Sylwia wyznała, że rozstała się z ojcem swojej córeczki i podkreśliła, że rozłąka była dla niej bardzo bolesna. Nie zdradziła jednak szczegółów rozstania, jedynie wspomniała, że robi to ze względu na szacunek dla samej siebie. Aktualnie, Bomba jest już w nowym związku.

 27 lipca do mediów trafiła wstrząsająca wiadomość o śmierci byłego partnera gwiazdy stacji TTV. Jak donoszą serwisy, Jacek Ochman zmarł 26 lipca. Jako przyczynę śmierci podaje się przegraną walkę z nałogiem alkoholowym.

Ja donosi jeden z portali, Ochman z nałogiem walczył od dłuższego czasu. Chociaż jego była partnerka wspierała go w chorobie, niestety w końcu poddała się i zdecydowała się na rozstanie. Przez ostatni czas Jacek nie utrzymywał kontaktu ze swoją córeczką.

Kim był Jacek Ochman?

Jacek Ochman przez jakiś czas był prezesem Znicza Pruszków. Mówi się także, że przez jakiś czas, Ochman starał się o pracę w PZPN. Prywatnie związany był z uczestniczką Gogglebox. Przed Telewizorem, Sylwią Bombą, z którą doczekać się córeczki, Antosi. Od rozstania ze swoją partnerką nie był zbytnio widywany.

Rodzinie i przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje.  

 

Udostępnij: