Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból, którego nie możemy zapomnieć, spada na ciche serca i staje się bólem niekończącym się. Pozostajemy przytłoczeni do końca naszych dni.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból to twój wewnętrzny nauczyciel. Na drzewie cierpienia dojrzewają owoce mądrości. Odważni nie wyrywają tego drzewa, tylko szukają sposobu, aby zrozumieć jego przesłanie.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból musi wyboleć.
Łzy muszą wypłynąć
co do ostatniej.

Ból

znak cytatu Żyj tak aby nikt przez Ciebie nie płakał.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest nieunikniony, cierpienie jest opcjonalne. Ból jest metrażem na taśmie filmowej, a cierpienie jest, jak długo patrzymy na ten sam klisze.

Ból

znak cytatu To nie jest takie jednak proste spojrzeć, gdy się spojrzeniem dotyka bólu.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest nieuniknionym elementem naszego życia. Pokazuje nam, co naprawdę wartościowe, pomaga docenić szczęście i radość. Bez bólu, nie zrozumielibyśmy prawdziwej wartości szczęścia.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból to niepowtarzalne doświadczenie, które nie pozwala nam oszukiwać samych siebie. To przypomnienie, że ciało jest nierozerwalnie połączone z umysłem, że cierpimy w jedności. Ból jest życiem, oznacza, że żyjesz, że czujesz. Ból jest prawdziwy.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest nieunikniony, ale cierpienie jest opcją. Zacznij z życzliwością dla siebie, i oby nigdy nie przestawać, gdyż ból nie oznacza, że musisz cierpieć. Wiedz, że w każdym momencie, jesteś wystarczająco silny by pokonać ból.

Ból

znak cytatu Nawet w próżni między galaktykami są światło i ciemność, kolor, faktura, ruch, kształt i ból.

Ból

Zobacz więcej