Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu To nie jest takie jednak proste spojrzeć, gdy się spojrzeniem dotyka bólu.

Ból

znak cytatu Istnieje wiele rodzajów bólu, wiele poziomów upadku.

Ból

znak cytatu Ten dzień staje się powoli jednym z tych złych dni, które bolą jak ząb.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból niewiele uczy. Człowiek wiedzieć musi wiele, nim nauczy go ból. W samotności ból albo błędny przekaz, albo nieosiągalna informacja. Czy istnieje jakiś sekret, jak można nauczyć się bólu? Nie wiem... tylko ten, kto miał ból, może ból zapobiec.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból to drogowskaz, który po cichu wskazuje drogę. Nie jest wrogiem, lecz przewodnikiem. Bez niego nie poznalibyśmy prawdziwej radości, prawdziwego szczęścia i prawdziwej miłości. Ból uczy pokory, cierpliwości i empatii.

Ból

znak cytatu Ból jest nieunikniony, cierpienie jest opcjonalne. Trudno jest wprowadzić ludzi na drogę, której koniec nie jest widoczny. Najważniejsza jest siła woli i determinacja.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból przemija zawsze po pewnym czasie. To, co zostało doznane, staje się chronologicznym elementem naszych wspomnień. Ale by przypominało, a nie bolało, trzeba przeżyć ten czas do końca.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Poza bólem nie ma innego nauczyciela, ból uczy nas cierpliwości, wytrwałości, śmiałości, zrozumienia innych i siebie samego. Jeśli nie doświadczysz bólu, nie poznasz prawdziwej radości życia.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest nieunikniony, cierpienie jest opcjonalne. To jest największa lekcja, którą możemy nauczyć się od cierpienia: nie jesteśmy naszym bólem. Ból jest częścią nas, ale nie jesteśmy tylko bólem, nawet jeśli wydaje się inaczej.

Ból

znak cytatu Rozpacz ma swoje własne chwile spokoju.

Ból

Zobacz więcej