Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból to tymczasowy kłopot, z którego skutków trudniej wrócić do normy niż po skomplikowanej operacji. Każde odczucie bólu zawsze wpływa na naszą psychikę i duszę.

Ból

znak cytatu Było to uczucie przerażające i przejmujące, a jednocześnie niosące pełną bólu słodycz.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból, który nie zabija nas na miejscu, czyni nas mocniejszymi. Nie ma człowieka, który umiałby w sobie znieść ból, na który nie byłby gotowy.

Ból

znak cytatu Śmierć nie jest wydarzeniem z życia.
Śmierci się nie przeżywa .

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból nie jest niczym gorszym od szczęścia. To tylko inny rodzaj uczucia. Jeśli potrafisz zrozumieć ból, potrafisz zrozumieć siebie

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest nieunikniony. Cierpienie jest opcjonalne. Cierpienie jest to co wybierasz po doświadczeniu bólu. Możemy przetrwać bez niego. Ból jest częścią życia, ale nie musisz cierpieć.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest nieuniknionym składnikiem naszego życia. To naturalna reakcja na stratę, porażkę lub dyskomfort. Nie możemy uniknąć bólu, ale możemy wybrać, jak na niego zareagować. Ból jest tymczasowy. To może trwać minutę, godzinę, dzień, lub rok, ale ostatecznie to minie. Cokolwiek jest po drugiej stronie bólu, jest to coś, co warto zdobyć.

Ból

znak cytatu [...] a tęsknota za tym, czego nie można mieć, prowadzi do nieszczęścia i szaleństwa.

Ból

znak cytatu Każdy pozostaje sam ze swoim bólem, nawet jeśli ludzie czasami dzielą ten sam los.

Ból

znak cytatu Ból nieznanego i dla mnie niepotrzebnego.

Ból

Zobacz więcej