Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Jak trudno zapomnieć osobę którą się ciągle KOCHA :(

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest nieunikniony, ale cierpienie jest opcjonalne. Mówią, że ból jest tylko uczuciem cielesnym. To prawda, ale cierpienie jest bólem, który zapadł się głęboko w myśli, ducha i duszę.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czasem trzeba trochę pocierpieć, żeby coś osiągnąć. Nie można zawsze uciekać od bólu. To nie jest dobry nauczyciel, ale na pewno skuteczny.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest nieuchronną ceną, którą płacimy za głębokie uczucia. Im mniejszy ból, tym mniej jest czucia, im większy ból, tym większe jest czucie.

Ból

znak cytatu Niektórzy chcą, by ból skończył się razem z nimi, inni chcą przekazać go dalej.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Cierpienie jest najskuteczniejszym wychowawcą silnej woli, jest to brutalne doświadczenie, które albo zniszczy twoją osobowość, albo ją wzmacnia.

Ból

znak cytatu Jak można zadawać ból osobie, którą
się kocha bardziej niż siebie samego?

Ból

znak cytatu Ból jest nieodłączny od człowieka, to jak pieczęć tożsamości. Kiedy go doświadczamy, uczymy się nie tylko mierzyć się z ciemną stroną naszej egzystencji, ale także czerpać z niej siłę do dalszego tworzenia swojego losu.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Niezapomnienie o przemijaniu, żadne przemijanie nie oszczędza od bólu. Przemijanie jest elegancją natury, bólem jest, gdy człowiek nie umie do niej dopasować swojego rytmu.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból, który nie zabija nas, czyni nas silniejszymi. Każda bitwa, każda strata, każdy porażka dodaje nam siły, ucząc nas przetrwać.

Ból

Zobacz więcej