Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Dlaczego za tak krótkie chwile szczęścia musimy płacić długim cierpieniem i strasznym bólem, który sprawia, że tak bardzo boimy się znów zaryzykować i wybieramy samotność?

Ból

znak cytatu To miejsce było wypełnione złą mocą, lodowatym oddechem samej śmierci.(...)

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból to nie coś, co można zmierzyć. Wszyscy doświadczamy go na svoj sposób, na svojej własnej skali. Ból jest jak muzyka. Wywołuje uczucie. A uczucie to coś, co tylko Ty możesz zrozumieć i poczować.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest nieunikniony, cierpienie jest opcjonalne. Mamy do wyboru, czy pozwolimy mu zniszczyć nas, czy też wykorzystamy go jako paliwo do napędzania naszej walki.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest nieodłączną częścią naszego życia. Każdy z nas musi go doświadczyć, ponieważ tylko przez ból możemy docenić prawdziwe piękno szczęścia. Wszystkie nasze rany goją się z czasem, ale bez bólu byśmy nie wiedzieli, ile możemy znieść.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból musi wyboleć.
Łzy muszą wypłynąć
co do ostatniej.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Sława to czegoś podobna do zdrowia; kiedy jest, nie zauważamy jej. Wystarczy, żeby zaczęło rozboliwać ciało, od razu myślimy o zdrowiu; tak samo do cierpienia wystarczy jedno nieszczęście.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czasem trzeba trochę pocierpieć, żeby coś osiągnąć. Nie można zawsze uciekać od bólu. To nie jest dobry nauczyciel, ale na pewno skuteczny.

Ból

znak cytatu Ból staje się o wiele mocniejszy, kiedy cierpimy samotnie, bez wsparcia drugiej osoby, która mogłaby nam pomóc. Ale zawsze pamiętaj, że siła jest w tobie.

Ból

znak cytatu Łzy zostały nam dane, żeby złagodzić ból. Życie nie zawsze jest łatwe.

Ból

Zobacz więcej