Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Nie ma większego cierpienia niż ból matki po stracie dziecka i ból dziecka po stracie matki.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból, który się nie kończy, staje się przyzwyczajeniem. Człowiek może przywyknąć do wszystkiego- do najcięższych cierpień, do najcięższych strat, do najgłębszej beznadziei. Ból staje się częścią ciebie, twoim identyfikatorem, twoim ja.

Ból

znak cytatu Wypadki chodzą po ludziach.
A idiotami są ci, którzy
krzywdzą się celowo.

Ból

znak cytatu Problemy na papierze są papierowe - nie bolą...

Ból

znak cytatu Jak można zadawać ból osobie, którą
się kocha bardziej niż siebie samego?

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest nieuniknionym składnikiem naszego życia. Słuchaj go, ucz się od niego, ale nie pozwól mu stać się twoją tożsamością

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu "Ból jest nieodłącznym elementem naszego życia. Jest dowodem na to, że żyjemy, że coś nas dotyka. Pokazuje nam, gdzie mamy swoje słabe punkty, uczy pokory, a czasem pokazuje nam drogę, którą powinniśmy iść."

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Cierpienie jest najskuteczniejszym wychowawcą silnej woli, jest to brutalne doświadczenie, które albo zniszczy twoją osobowość, albo ją wzmacnia.

Ból

znak cytatu Każdy człowiek posiada swój cień i tylko od niego zależy czy będzie on dla niego ciemną stroną, czy jego szarość okaże się najjaśniejszym aspektem człowieka. A wtedy on sam staje się cieniem, bo tylko tam istnieje człowieczeństwo.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie można dotknąć blizny innego człowieka, jeśli się nie ma własnej. Nie można zrozumieć bólu drugiego, nie doświadczając go na własnej skórze.

Ból

Zobacz więcej