Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest nieuniknionym składnikiem naszego życia. Pozwala nam docenić radość, nauczyć się cierpliwości, a przede wszystkim nauczyć się, jak być silniejszym. Bez bólu, nie bylibyśmy w pełni ludźmi.

Ból

znak cytatu Nie ma większego cierpienia niż ból matki po stracie dziecka i ból dziecka po stracie matki.

Ból

znak cytatu Tortura strachu jest gorsza niż ból.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból to klucz niezbędny do zrozumienia świata. Nie da się wyobrazić radości, jeśli nie czuło się bólu; nie da się docenić równowagi, nie znając nierówności.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Poza bólem nie ma innego nauczyciela, ból uczy nas cierpliwości, wytrwałości, śmiałości, zrozumienia innych i siebie samego. Jeśli nie doświadczysz bólu, nie poznasz prawdziwej radości życia.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest nieuchronną ceną, którą płacimy za głębokie uczucia. Im mniejszy ból, tym mniej jest czucia, im większy ból, tym większe jest czucie.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest nieuniknionym towarzyszem naszego życia. Przychodzi niespodziewanie, zaskakuje, paraliżuje, ale również motywuje do działania, bo bez niego ciężko docenić prawdziwe szczęście.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Gdy jesteś w stanie poznać swój ból, skierować na niego wzrok i go zaakceptować, stajesz się prawdziwie silny.

Ból

znak cytatu Każdy człowiek posiada swój cień i tylko od niego zależy czy będzie on dla niego ciemną stroną, czy jego szarość okaże się najjaśniejszym aspektem człowieka. A wtedy on sam staje się cieniem, bo tylko tam istnieje człowieczeństwo.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból musi wyboleć.
Łzy muszą wypłynąć
co do ostatniej.

Ból

Zobacz więcej