Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest nieuniknionym elementem naszej ludzkiej natury, który nie tylko przypomina nam o naszej śmiertelności, ale również pozwala doświadczać życia w pełnej swej głębi. Zrozumienie bólu jest kluczem do zrozumienia siebie.

Ból

znak cytatu Jak można zadawać ból osobie, którą
się kocha bardziej niż siebie samego?

Ból

znak cytatu Wczoraj-Chce umrzeć
Dziś-Chce umrzeć
Jutro-Chce umrzeć

Ból

znak cytatu Zabrali mu słońce , pierdolone słońce .
Tak radosne i tak gorące
Zabrali mu słońce i poznali z nocą.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest najgłębszym uczuciem. Miłość, radość, smutek - wszystko to dochodzi do nas przez ból. Bez bólu, nie czulibyśmy prawdziwej miłości, prawdziwej radości, prawdziwego smutku. Ból jest kluczem do naszych emocji.

Ból

znak cytatu Rozpacz ma swoje własne chwile spokoju.

Ból

znak cytatu Cierpienie i ból są niezbędne do przemiany.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest tymczasowy. Może trwać minutę, godzinę, dzień lub rok, ale ostatecznie minie i coś innego wejdzie na jego miejsce. Jeśli jednak poddam się, będzie trwał wiecznie.

Ból

znak cytatu Niemal każdego chwyciła w swoim życiu wielka burza. Prawda jest taka, że kiedy jesteśmy w środku tej burzy, myślimy, że to koniec... ale nie jest. Uczysz się, jak to znosić. Nauczysz się, jak to znosić, ponieważ musisz. Jesteś bardziej szlachetny z powodu tego, co przeszedłeś.

Ból

znak cytatu Ból jest nieunikniony, ale cierpienie jest wyborem. Cierpienie jest reakcją, której nauczyliśmy się. Ale ból? Ból jest tylko informacją, nikim sterowany jest przekazem prawdy. To ból decyduje o tym, co jest dla nas ważne.

Ból

Zobacz więcej