Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Cierpienie jest najbardziej prawdziwym nauczycielem życia. Pokazuje ci, że jesteś silniejszy, niż myślałeś; że jesteś w stanie przetrwać, czego nigdy byś sobie nie przypuścił.

Cierpienie

znak cytatu Nic tak nie niszczy człowieka od środka, jak udawanie, że wszystko jest dobrze.

Cierpienie

znak cytatu Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi.

Cierpienie

znak cytatu I każdego słowa nie wypowiedzianego na tym świecie do siebie będziemy jak grzechów żałować. Tylko że będzie za późno. A ileż takich słów nie wypowiedzianych zostaje w każdym człowieku i umiera razem z nim, i gnije z nim, i ani mu potem w cierpieniu nie służy, ani w pamięci. To po co jeszcze sami sobie zadajemy milczenie? 

Cierpienie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Cierpienie jest jedynym procesem, za pomocą którego możemy poznać istotę cierpienia. Uciekać od cierpienia to uciekać od możliwości poznania prawdy – cierpienia.

Cierpienie

znak cytatu Opłakuje coś, czego nigdy nie miałam.
Co za absurd. Rozpacz z powodu przeklętych nadziei, przeklętych marzeń i oczekiwań.

Cierpienie

znak cytatu Śmierć jest zawsze taka sama.

Cierpienie

znak cytatu Pewnego dnia powiedziałaś, że nie dotrzymuję słowa w kilku sprawach. Obiecałaś być ze mną do końca, zostawiłaś. Nigdy nie wypominaj skoro robisz jeszcze gorzej.

Cierpienie

znak cytatu Istnieje taki czas w życiu, że trzeba spalić wszystko, co było. Pozwolić, by osoby, które pełniły ważną funkcję, odeszły. Pozwolić sobie na życie, w którym wszystko pójdzie na nowo. Bez starych cierpień.

Cierpienie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Cierpienie jest w życiu największą prawdą. To jest rzecz niewyjaśniona, którą nie można zrozumieć, ale której nie można zaprzeczać. To jest zasadnicza tajemnica naszego bytu.

Cierpienie

Zobacz więcej