Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Jeżeli mimo tego, że ktoś Cię skrzywdził... nadal martwisz się o tę osobę i ciągle Ci na niej zależy - niestety kochasz ją naprawdę.

Cierpienie

znak cytatu Cierpienie jest Złem i przynależy do Krainy Mroku.

Cierpienie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Cierpienie jest koniecznością, kiedy nie można uciec od prawdy. Jest prawdziwością, kiedy nie można mówić o miłości, woła, kiedy jest cicho. Choć cierpienie nie jest dobrem, równa się ono dobrem. Jest to prawo, które nie zna wyjątków.

Cierpienie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie jest to, co nas zabija, ale nasze reakcje na to - cierpienie, które wywołują one w nas - to rzeczywiście nas zabija.

Cierpienie

znak cytatu Każde cierpienie ma sens. Nie każdy go poznaje.

Cierpienie

znak cytatu Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni,
niż leżąc w łóżku, z naszymi tajemnicami
i wewnętrznym głosem, którym żegnamy
lub przeklinamy mijający dzień.

Cierpienie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Cierpienie to największa szkoła, która daje nam najważniejsze i najtrudniejsze lekcje naszego życia. To od nas zależy, czy zrozumiemy, co chce nam przekazać.

Cierpienie

znak cytatu Cierpienie jest zawsze niezrozumiane i nie do zrozumienia, póki go nie przeżyjesz. To dopiero wtedy stanowi ono prawdziwą próbę naszej siły. To w cierpieniu odkrywamy najgłębsze pokłady naszej duszy.

Cierpienie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie ma odmiennej rzeczywistości, jest tylko nasze cierpienie, które czyni tę rzeczywistość odmienną. Rozumiesz to? Żal i cierpienie są iluzją, gdyż zależą tylko od nas.

Cierpienie

znak cytatu Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi.

Cierpienie

Zobacz więcej