„Nim zaroi się od plotek” - Ashton Kutcher przez chorobę stracił wzrok i słuch!

Ashton Kutcher, który jest jednym z flagowych gwiazdorów Hollywood wyznał, że jakiś czas temu zdiagnozowano u niego rzadką chorobę autoimmunologiczną. Problemy zdrowotne były na tyle poważne, iż przez jakiś czas Kutcher nie widział i nie słyszał. Aktor teraz zabrał głos i nieco więcej zdradził na temat tego tajemniczego schorzenia.

Problemy zdrowotne Ashtona Kutchera

Ashton Kutcher jakiś czas temu zdecydował się na udział w programie Beara Gryllsa, w którym ku zaskoczeniu fanów zdradził, iż zmagał się z poważną chorobą. Jak wyznał, przez kilka lat utrzymywał ten fakt w tajemnicy przed mediami, gdyż nie chciał być na świeczniku kolorowej prasy. 

9 sierpnia na profilu w mediach społecznościowych Ashtona Kutchera pojawił się wpis, w którym nieco więcej zdradził na temat przebytej choroby. Trzy lata temu u aktora zdiagnozowano chorobę układu autoimmunologicznego, która spowodowała zapalenie naczyń krwionośnych. Co więcej, schorzenie było na tyle poważne, iż doszło do niedokrwienia tkanek oraz całych organów.

44-latek we wpisie zaznaczył, że w jego przypadku choroba spowodowała tymczasowe problemy ze wzrokiem i słuchem. Obecnie po chorobie nie ma już śladu.

Nim zaroi się od plotek – tak, trzy lata temu miałem rzadką postać zapalenia naczyń. Wystąpiły u mnie zaburzenia słuchu, wzroku i równowagi. Wyzdrowiałem w pełni, wszystko już w porządku- napisał na Twitterze.

Kariera i związki Ashtona Kutchera

Ashton Kutcher w Hollywood zasłynął nie tylko znakomitymi rolami w wielu hitowych produkcjach, ale również wieloma romansami. Spotykał się z takimi gwiazdami jak: Ashley Scott, Brittany Murphy, czy Amy Smart. W 2003 roku związał się z Demi Moore, a w 2005 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Po rozwodzie z piękną aktorką Kutcher związał się z Milą Kunis, z którą doczekał się dwoje dzieci: córki Wyatt Isabelle (ur. w 2014) oraz syna Dimitriego Portwooda (ur. w 2016).

Ashton Kutcher jest nie tylko aktorem, ale również producentem oraz scenarzystą filmowym i telewizyjnym. W jego żyłach płynie irlandzka, czeska i niemiecka krew. 7 lutego 2022 roku aktor świętował swoje 44. urodziny.

Udostępnij: