Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Kiedy kogoś zabraknie, nie ma takich słów, które mogą go przywrócić.

Cierpienie

znak cytatu Ten, kto kocha prawdziwie nawet jeśli znalazłby 100 powodów by odejść - zostanie.
Ten, który tylko mówi, że kocha odejdzie pod byle pretekstem.

Autor:Job

Cierpienie

znak cytatu Najgorsze, co może spotkać nas w życiu,
to miłość do osoby, której nic nie obchodzimy.

Cierpienie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Cierpienie to bardzo osobiste doświadczenie, które pokazuje nam, że jesteśmy tylko ludźmi. To niezwykle silny nauczyciel, który pokazuje nam, że nie wszystko jest pod naszą kontrolą, a życie nie zawsze jest sprawiedliwe. Ale cierpienie, tak bardzo jak boli, ma też swoją wartość. To właśnie przez cierpienie często doświadczamy transcendencji.

Cierpienie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Cierpienie jest częścią życia. Nie możemy go uniknąć, dlatego musimy nauczyć się go zrozumieć. Cierpienie nie jest karą, ale lekcją, którą daje nam życie. To, jak go doświadczamy, zależy wyłącznie od nas.

Cierpienie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Cierpienie jest najgłębszym źródłem poznania. Kto nigdy nie cierpiał, ten nie zna niczego: nie zna ani ludzi, ani rzeczy, ani siebie samego.

Cierpienie

znak cytatu Życie bez ludzi,
których się kocha,
jest samotnością.

Cierpienie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie ma na świecie człowieka, który by miał siłę powstrzymać cierpienie. Możemy je co najwyżej ukryć i stłumić w sobie, ale to tylko zwiększa jego mnóstwo.

Cierpienie

znak cytatu Myślę, że ci najsmutniejsi ludzie zawsze najbardziej starają się rozweselać innych. Bo wiedzą jak to jest gdy czujesz się kompletnie bezwartościowy. I nie chcą by nikt inny czuł się podobnie.

Cierpienie

znak cytatu Ale on nie przychodził. Może jest zajęty, żeby znaleźć czas dla mnie - rozważałam. Ale trzy miesiące to nieco długo. Nawet jeżeli nie mógł się ze mną spotkać, to przynajmniej mógłby podnieść słuchawkę telefonu i zadzwonić. Doszłam do wniosku, że zupełnie o mnie zapomniał. Okazało się, że nie jestem dla niego ważna.
A to bolało - jakby w sercu zrobiła mi się mała ranka. Nie powinien był obiecywać, że jeszcze kiedyś przyjdzie. Obietnice- nawet te niezobowiązujące - zostają człowiekowi w pamięci.

Cierpienie

Zobacz więcej