Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Nie wiem, kim jestem, ale cierpię, gdy zostaję zniekształcony, oto wszystko.

Cierpienie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Cierpienie jest jedynym procesem, za pomocą którego możemy poznać istotę cierpienia. Uciekać od cierpienia to uciekać od możliwości poznania prawdy – cierpienia.

Cierpienie

znak cytatu Gdzie jest cierpienie, tam jest wiele łaski.

Cierpienie

znak cytatu Wspomnienia wywołują ból.
Najdotkliwszy zaś sprawiają
najlepsze z nich.

Cierpienie

znak cytatu  Największa głupota zakończenia związku?Podejmować ważne decyzje w kłótni i złości.Ale gdy zdasz sobie z tego sprawę często już jest za późno.

Cierpienie

znak cytatu Są jednak takie poranki, że budzisz się i przestajesz wierzyć, że gdziekolwiek na świecie jest pięknie. Albo że on w ogóle istnieje, że jest jeszcze coś poza tym jednym pokojem, gdzie trzymasz smutek w sobie.

Cierpienie

znak cytatu Podcinają żyły piórem
By świadomość zgasić bólem
Krew jest początkiem wszystkiego
Krąży i pulsuje ego
Nim rozpoczną mu to co [?]
I broczą nią nad kartką papieru.


Słowa to przecież tylko imitacja duszy ...

Cierpienie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Cierpienie jest częścią życia. Nie ma cierpienia, nie ma szczęścia, nie ma siły, nie ma słabości. Cierpienie jest esencją życia. Cierpienie czyni życie pięknym.

Cierpienie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Cierpienie to bardzo osobiste doświadczenie, które pokazuje nam, że jesteśmy tylko ludźmi. To niezwykle silny nauczyciel, który pokazuje nam, że nie wszystko jest pod naszą kontrolą, a życie nie zawsze jest sprawiedliwe. Ale cierpienie, tak bardzo jak boli, ma też swoją wartość. To właśnie przez cierpienie często doświadczamy transcendencji.

Cierpienie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Cierpienie ma sens tylko wtedy, kiedy jesteśmy w stanie dojrzeć, że jest ono nieuniknione. Ból zawsze przemija, a jeśli spojrzymy na niego z perspektywy, okaże się, że dał nam wiele lekcji.

Cierpienie

Zobacz więcej