The acquiring of culture is ...
The acquiring of culture is the developingof an avid hunger for knowledge and beautynabywanie kultury to rozwijaniewielkiego głodu wiedzy i piękna.
Nie możemy robić wielkich rzeczy – możemy tylko robić małe rzeczy z wielką miłością. Człowiek, który czeka na wielkie okazje, aby pokazać swoją dobroć, umiera w małymi oderwaniach, zanim te okazje nadchodzą.
Nie płacz, że coś się skończyło. Uśmiechnij się, że się wydarzyło. Ludzie zawsze zapominają, że szczęście to nie brak problemów, ale umiejętność radzenia sobie z nimi.
Few can do us good, almost any can do us harmniewielu może nam pomóc, prawie każdy może nam zaszkodzić.
To be or not to be, that is the questionbyć albo nie być, oto jest pytanie
Pamiętaj, że wszystko ma swoje korzenie w niewiedzy: to jest nasza matka, źródło nieszczęść. Szczęście schowane jest w miejscu, które jest wolne od niewiedzy.
Twoim zadaniem jest nie szukać miłości, ale szukać i znaleźć wszelkie bariery w sobie, które zbudowałeś przeciwko niej.
If you wish to give a man a sense of poverty give him a thousand dollars.The next hundred dollars he gets will not be worth more than the ten that he used to getjeśli chcesz, żeby ktoś zrozumiał, co to jest niedostatek, daj mu tysiąc dolarów.Kolejne sto dolarów, które otrzyma, nie będzie dla niego warte więcej niż poprzednio dziesięć.
A lie has no legs(kłamstwo nie ma nóg)kłamstwo ma krótkie nogi.
Nigdy nie jest za późno, aby być tym, kim chcesz być. Mam nadzieję, że żyjesz życiem, które ci się podoba. Jeśli ci się nie podoba, mam nadzieję, że masz odwagę, aby zacząć wszystko od nowa.
Nie jest ważne, co mówią o tobie ludzie za twoimi plecami, ważne jest to, co ty sam o sobie myślisz. Bo twoje myśli stają się twoimi słowami.