Curiosity is, in great and ...
Curiosity is, in great and generous minds,the first passion and the lastciekawość jest dla wielkich i wydajnych umysłówpierwszą i ostatnią namiętnością.
Życie jest tym, co myślimy, że jest. To jest zasada, którą nigdy nie powinieneś zapominać. Podobnie jak energię przyciąga podobna energia, myśli przyciągają do nas konkretne wyniki. Wszystko zaczyna się od twojego sposobu myślenia.
Nie są ważne okoliczności, z których pochodzimy. Ważne jest, dokąd dążymy i jakie możliwości potrafimy dla siebie wykreować.
Nie możemy wybrać jak umrzemy. Ale możemy zdecydować jak będziemy żyć. Teraz jest czas, aby zrozumieć więcej, abyśmy mogli stawić czoło przyszłości z mniej strachu
Nowadays it is only the unreadable that occursobecnie zdarzają się tylko takie rzeczy,o których nie warto czytać.
Nigdy nie przestawaj marzyć, tylko marzeniom możesz zawdzięczać to, kim jesteś. Bez marzeń, nasze życie przypominałoby bezkresną pustynię.
The usual pretext of those who make others unhappyis that they do it for their own goodczęstą wymówką tych, którzy czynią innych nieszczęśliwymi,jest to, że robią to dla ich dobra.
Marriage: a community consisting of a master,a mistress, and two slaves, making in all twomałżeństwo: wspólnota składająca się z pana, pani i dwojga niewolników, a wszystko to dwie osoby.
Scandal: something that has to be very bad to be very goodskandal: musi być okropny, żeby był dobry.
Twoja prawdziwa moc pochodzi od twojego najgłębszego wielkiego ja, które jest wiecznie radosne, nieskończenie twórcze, niezmierzenie siłujące i doskonale zdrowe. Twój prawdziwy ja uczy się przez zabawę i rośnie poprzez stawianie czoła wyzwaniom.
Życie nie jest o czekaniu, aż burza minie, ale o nauczeniu się, jak tańczyć w deszczu.