Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Jeśli boisz się przyszłości, to martwisz się o teraźniejszość w chwili obecnej.


Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas to rzecz, której najbardziej potrzebujemy, ale której najmniej dobrze używamy. Zdajemy sobie z tego sprawę dopiero w momentach, gdy go brakuje.

Czas

znak cytatu Tak wiele zależy od tego, na co decydujemy się zużyć nasz czas. Nasz czas to nasze życie. A długość naszego życia jest często iluzoryczna, bo wszystko zależy od tego, jak go spędzamy.

Czas

znak cytatu Godzina czytania jest godziną skradzioną z raju.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie mierz czasu godzinami, ale tym, co zdarzyło się w tych godzinach. Czas jest jak rzeka. Nie możesz dotknąć tej samej wody dwa razy, bo przepływająca woda, która przemknęła, nie wróci nigdy. Korzystaj z każdej chwili, którą masz.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest tym, czego najmniej nam wystarcza, a jest to jedyne, co mamy. Zrozumienie tego paradoksu jest początkiem mądrości.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jak rzeka. Nie możesz dotknąć tej samej wody dwa razy, bo płynąca woda, którą dotknąłeś, przepłynęła i nie wróci nigdy. Ciesz się każdym momentem życia.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie trać złotej godziny spotkania dla powitania, zegarek bić może, ale czas nigdy nie wróci do tych, którzy stracili.

Czas

znak cytatu Nikt nie może cofnąć się w czasie i napisać
nowego początku, ale każdy może zacząć
od dzisiaj i dopisać nowe zakończenie.

Czas

znak cytatu Wszystko jedno,
czy się ma przed sobą sto lat, rok czy tydzień - należy pamiętać, że zawsze ma się przed sobą wszystko.

Czas

Zobacz więcej