Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jak rzeka - nie możesz dotknąć tych samych wód dwa razy, ponieważ woda, której dotknąłeś, płynie dalej. Ta, której jeszcze nie dotknąłeś, nadchodzi.

Czas

znak cytatu Dawanie czasowi czasu zawsze było najlepszym sposobem, jak świat światem.

Czas

znak cytatu Ja o swoim braku czasu mogłabym napisać książkę, gdybym znalazła czas.

Czas

znak cytatu Każdy głupi potrafi krytykować, potępiać i narzekać, ale potrzeba charakteru i samokontroli, by być rozumiejącym i przebaczającym. -Dale Carnegie

Czas

znak cytatu Czas zatrzymuje się w miejscu.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jak teatr, tylko spektakl jest zawsze nowy, kurtyna podnosi się na kolejne sceny naszego życia, a my jesteśmy aktorami, chociaż nasze role mogą się zmieniać.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jak rzeka, która nie płynie równo, lecz porusza się falami i kłębami.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest najważniejszą rzeczą, jaką człowiek może stracić, bo nigdy jej nie odzyska. Czas przemija nieubłaganie, niezależnie od naszych uczuć, marzeń i pragnień.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Wśród wielkości rzeczy, które są wokoło nas, istnienie Nicości dzierży pierwsze miejsce, a władza jej obejmuje rzeczy, które nie mają bytu,
a jej istota tkwi w czasie, między przeszłością i przyszłością, i nie posiada zgoła teraźniejszości.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest rzeczą nieodwracalną, nie można go cofnąć, tylko żyć z pełnym zrozumieniem, jak cenny jest każdy moment. Nieodwołalność czasu jest czymś, co sprawia, że życie jest tak bezcenne.

Czas

Zobacz więcej