Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest najcenniejszym zasobem, który posiadamy, ponieważ jest nieodnawialny. W tej drodze, która nazywamy życiem, każda minuta jest darem, nieodwołalnie przemijającym, wykorzystajmy go mądrze.

Czas

znak cytatu Nie pozwól, aby wczoraj
zabrało ci za dużo dzisiaj.

Czas

znak cytatu Nikt nie może cofnąć się w czasie i napisać
nowego początku, ale każdy może zacząć
od dzisiaj i dopisać nowe zakończenie.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie mierz czasu godzinami, ale tym, co osiągnąłeś. Nie mierz dystansu kilometrami, ale tym, co pokonałeś. Nie mierz życia latami, ale tym, co zrobiłeś i kim jesteś.

Czas

znak cytatu cieszyli się swoim towarzystwem przez kilka miesięcy,każde spotkanie było jak powiew wiatru ,aż tu któregoś dnia ucichł  szept jego słów  cisza w telefonie mimo że czeka aż jej powie co się stało ,ale tylko echo jej pytań ciąż w głowie huczy ,czyżby stchórzył ,lecz nie zasługuje ona na tę cisze ...

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Często mówimy, że czas leci, rozmyślając o przemijaniu. Ale czy kiedykolwiek zatrzymałem się, aby pomyśleć o tym, ile godzin, minut i sekund otrzymuję do życia każdego dnia? Chwile, które są mi dane, to nieodzowna część mojego istnienia, bez której nie mógłbym istnieć.

Czas

znak cytatu Najbardziej cenną rzeczą, jaką możesz komuś dać jest... czas – dajesz mu w ten sposób cząstkę swojego życia, której już nie odzyskasz.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas to najcenniejszy skarb, który nam dano. Czym go szparciej zużywamy, tym więcej go mamy.

Czas

znak cytatu Są ludzie, przy których wszystkie zegarki chodzą nam zbyt szybko i każda noc jest za krótka na sen.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest najsurowszym z nauczycieli, z tego powodu, iż najpierw daje nam egzamin, a dopiero potem lekcje. W życiu jest zawsze tak, że najpierw musimy podjąć decyzje, a dopiero później dowiadujemy się, jakie konsekwencje niesie nasza decyzja.

Czas

Zobacz więcej