Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Życie jest piękne tylko dlatego, że jest przemijające. Po co by nam było cokolwiek cenić, skoro wszystko by było wieczne? Są na świecie rzeczy bezcenne, ale nie ma nic cenniejszego od czasu, bo to on decyduje o naszej wartości.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest najważniejszym składnikiem życia. Nie możemy go zatrzymać, nie możemy go odzyskać, dlatego musimy go docenić.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas, ten kosmiczny rzemieślnik, majsterkujący w swym niematerialnym warsztacie, zawsze działa w kierunku doskonałości. Nie spieszy się, nie obawia się późności. Czekania na odpowiedni moment, na tę optymalną chwilę.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ludzie są dziwni. Mając czas, marnują go, potem gdy już go nie mają, desperacki próbują zatrzymać to, co nie zatrzymuje się nigdy.

Czas

znak cytatu Czas jest jak rzeka. Nie możesz dotknąć tej samej wody dwa razy, ponieważ przepływająca woda minęła i nie wróci. Ciesz sie każdym momentem życia.

Czas

znak cytatu Cokolwiek robimy, to zawsze będziemy zmierzać do przyszłości. Nawet jeśli wspominamy przeszłość, to robimy to z myślą o teraźniejszości i przyszłości. Czas nie jest nam obojętny, nie możemy mu być obojętni my.

Czas

znak cytatu Nie pędź, czas się nie kończy.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Żyjemy w epoce, w której nadmiar wolnego czasu staje się równie niebezpieczny jak jego brak. Czas to cenny zasób, który trzeba umieć dobrze spożytkować.

Czas

znak cytatu Twój czas jest ograniczony. Nie
marnuj go na życie cudzym życiem.

Czas

znak cytatu Ja o swoim braku czasu mogłabym napisać książkę, gdybym znalazła czas.

Czas

Zobacz więcej