Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Czas to najcenniejszy zasób, którego nie możemy odzyskać. Gdy go stracisz, nigdy go nie odzyskasz. Dlatego tak ważne jest, aby go doceniać i wykorzystywać najbardziej efektywnie, jak to tylko możliwe.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest bardziej cenny niż złoto. Możesz zdobyć więcej złota, ale nie możesz zdobyć więcej czasu. Kiedy go tracisz, nie możesz go odzyskać.

Czas

znak cytatu Zebranie to najbardziej pracowity sposób tracenia czasu.

Czas

znak cytatu Odważnym los sprzyja.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jak rzeka. Nie możesz dotknąć tego samego miejsca dwa razy, bo przepływająca woda jest zawsze nowa. Jednak to, co widzisz, zależy od tego, jak patrzysz.

Czas

znak cytatu Karty z przeszłości
każdy tasuje, jak mu pasuje.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie mamy wystarczająco dużo czasu na zrozumienie, jak cenny jest czas. Zbyt zajęci jesteśmy pośpiechem, by zauważyć jak szybko mija.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas to najdoskonalszy z nauczycieli. Tylko on potrafi pokazać nam kto naprawdę jest naszym przyjacielem, a kto jedynie udaje.

Czas

znak cytatu Czas to pieniądz – Bzdura! Czas jest bezcenny.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jak teatr, tylko spektakl jest zawsze nowy, kurtyna podnosi się na kolejne sceny naszego życia, a my jesteśmy aktorami, chociaż nasze role mogą się zmieniać.

Czas

Zobacz więcej