Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu cieszyli się swoim towarzystwem przez kilka miesięcy,każde spotkanie było jak powiew wiatru ,aż tu któregoś dnia ucichł  szept jego słów  cisza w telefonie mimo że czeka aż jej powie co się stało ,ale tylko echo jej pytań ciąż w głowie huczy ,czyżby stchórzył ,lecz nie zasługuje ona na tę cisze ...

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie możemy zmienić kierunku wiatru, ale zawsze możemy dostosować żagle, aby osiągnąć miejsce swojego przeznaczenia.

Czas

znak cytatu Każde słowo jest jak niepotrzebna
plama na ciszy i nicości.

Czas

znak cytatu Co jest najśmieszniejsze w ludziach: Zawsze myślą na odwrót: spieszy im się do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem.Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli...

Czas

znak cytatu Każde czasy są zepsute na swój własny, nowy sposób.

Czas

znak cytatu Poza tym jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest najważniejszym składnikiem życia. Człowiek, który nie zrozumie tego, nigdy nie rozumie niczego.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest najważniejszy w życiu. To jedyna rzecz, której nie możemy odzyskać. Czas stracony, nawet chwila jest bezpowrotnie stracona. Dlatego warto go szanować i wykorzystywać jak najlepiej.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest najcenniejszym darem, jaki możemy dać drugiej osobie. Bo kiedy dajemy swój czas, dajemy część swojego życia, której już nigdy nie odzyskamy.

Czas

znak cytatu A może po prostu nic? Pustka? Sen bez snu? Ciemność?

Czas

Zobacz więcej