Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Czas jest jak rzeka, której wody nabierają coraz większej prędkości, im dalej przepływają. Golgota i inne katastrofy stanowią potężne wodospady, a dzień powszedni - jest jak leniwa rzeka. Ale nieważne, jak szybko, jak wolno - wszystko płynie.

Czas

znak cytatu Dawanie czasowi czasu zawsze było najlepszym sposobem, jak świat światem.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas nie zna podziału na minuty, godziny, na dni i noce, lata i wieki; to my go sobie tak podzieliliśmy, dla swojej wygody, by móc go zjadać kawałkami.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Pomyślność jest kwestią czasu, dyscypliny osobistej i zapału. Nie możesz zrezygnować. Musisz pracować z passioną wszystko, co masz.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jak rzeka, której nie można dotknąć dwa razy tego samego miejsca, bo woda, którą dotknąłeś, idzie dalej i zastępuje ją inna woda. Tak samo minuty, które mijały, nie powracają nigdy.

Czas

znak cytatu Czas nie jest z gumy. Każdy, wcześniej czy później, będzie wąchał kwiatki od spodu.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jak rzeka, nie możesz dotknąć tej samej wody dwa razy, bo płynąca woda, która przeminęła, nigdy nie przepłynie ponownie. Ciesz się każdym momentem życia.

Czas

znak cytatu Każde czasy są zepsute na swój własny, nowy sposób.

Czas

znak cytatu Są tacy złodzieje, których prawo nie karze,
choć kradną człowiekowi to, co najdroższe: czas.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jak rzeka, nie możesz dotknąć tej samej wody dwa razy, ponieważ woda, którą przechodzisz nie przestaje płynąć. Mistrzem jest ten, kto wykorzystuje moment i złapie jego niepowtarzalność.

Czas

Zobacz więcej