Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Czas nie jest klepsydrą, która przesypuje piasek, lecz żniwiarzem, który więzi snop.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas to jedynie koncepcja stworzona przez człowieka, nieubłagana, a zarazem nieuchwytna. Ucieka tam, gdzie chce i kiedy chce, bez względu na nasze pragnienia i oczekiwania. Gdy go marnotrawimy, zniknie bezpowrotnie, a gdy go oszczędzamy, nigdy nie jesteśmy pewni czy rzeczywiście go oszczędziliśmy.

Czas

znak cytatu Dawanie czasowi czasu zawsze było najlepszym sposobem, jak świat światem.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas to rzecz najbardziej cenna, jaką można stracić. Bo można go tylko stracić. Raz wykorzystany, już nigdy nie wróci.

Czas

znak cytatu Czas i tak każdemu dołoży, pamiętaj o tym.

Czas

znak cytatu Czas to dobry nauczyciel.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Żyjemy w epoce, w której nadmiar wolnego czasu staje się równie niebezpieczny jak jego brak. Czas to cenny zasób, który trzeba umieć dobrze spożytkować.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest najbardziej nieocenionym z zasobów ludzkości, najrzadszym ze skarbów, dlatego warto wykorzystywać go mądrze, warto kochać, cenić co dnia i uczyć się na błędach.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jak rzeka, nie możesz dotknąć tej samej wody dwukrotnie, bo ta woda, której dotknąłeś, już płynie dalej. Ciesz się każdą chwilą życia.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Wysłuchajcie, jeśli mogę was poprowadzić przez świat. Wszyscy jesteśmy pasożytami czasu, wszytko od nas spada, rodząc strach i nadzieję. I trzeba też powiedzieć bardzo dokładnie, że niewielu z nas potrafi wykorzystać to co otrzymał.

Czas

Zobacz więcej