Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Czas leczy rany.

Czas

znak cytatu Przez większość czasu milcz, mów tylko, kiedy musisz, a i wtedy krótko.

Czas

znak cytatu Czas szybko płynie i na nikogo nie czeka.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest najcenniejszą rzeczą, jaką człowiek może stracić. Gdy go marnujemy, marnujemy siebie. Czasu nie da się odzyskać. To on jest źródłem naszej pamięci i nadziei.

Czas

znak cytatu Kiedy jest zdrowie, to i w miłości idzie bardzo dobrze. I nie mam tu na myśli uczuć do partnera czy dzieci, tylko w ogóle do życia. Ja teraz rozumiem, co to znaczy naprawdę cieszyć się każdą chwilą. Doceniam każdą minutę. Zawsze powtarzam mojej córce: „Jeśli rzeczy małe nie będą cię cieszyły, to i duże nigdy nie ucieszą”. Cieszę się więc tymi małymi okruchami, przyrodą, zielenią. Cieszę się, mogąc iść po prostu brzegiem morza, chłonąc jego zapach i całej przyrody, która mnie otacza. Ktoś, kto nie otarł się o pewne ostateczne sprawy, pomyśli, że mówię głupoty.

Czas

znak cytatu Kochać człowieka, to znaczy mieć czas, nie śpieszyć się, być obecnym dla niego.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas to najcenniejsza rzecz, jaką człowiek może marnować. Nie możemy go przystopować, odwrócić ani odzyskać. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby każdą chwilę dobrze wykorzystać.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jak rzeka. Nie możesz dotknąć tej samej wody dwa razy, bo przepływająca woda, którą dotknąłeś, pójdzie na zawsze. Ciesz się każdym momentem.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest najważniejszy w życiu. To jedyna rzecz, której nie możemy odzyskać. Czas stracony, nawet chwila jest bezpowrotnie stracona. Dlatego warto go szanować i wykorzystywać jak najlepiej.

Czas

znak cytatu Z przeszłością należy się rozstać nie
dlatego, że była zła, lecz dlatego, że jest martwa.

Czas

Zobacz więcej