Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jedynym rzetelnym krytykiem, a jednocześnie najwytrwalszym i najzacieklejszym kibicem twojej indywidualności. To on nieustannie zapisuje twoje myśli, działania i uczucia, będące wyrazem twojej osobowości.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie liczy się to, ile mamy lat. Liczy się to, jak je przeżyjemy. Strata czasu to strata życia. A opóźnianie – największa marnotrawstwo czasu: nie dość, że marnujemy to co odwlekamy, to jeszcze tracimy czas na zastanawianie się, kiedy zacząć.

Czas

znak cytatu Wszystko porusza się, biegnie, różni się, nic nie zatrzymuje Czasu. Jak rakieta, jak strzała z łuku celuje w nieznane. Wołać za nim bez słów: wróć, choć wiesz, że nie wróci.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest najważniejszą rzeczą, jaką możemy posiadać. Możemy kupić wiele rzeczy, ale nie możemy nigdy kupić więcej czasu.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest najcenniejszą rzeczą, jaką możemy posiąść, ale zbyt często o tym zapominamy. Przemija, nieubłaganie, a my, zamiast go doceniać, często go marnujemy na rzeczy nieistotne.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas to najbardziej nieoceniony nauczyciel. Pokazuje nam prawdę o rzeczach nieodkrytych, ukazuje nam wartość chwil, które umknęły nam niepostrzeżenie. Czas uczy nas cierpliwości, ale przede wszystkim pokazuje, że to co wydaje się ważne dziś, jutro może nie mieć żadnego znaczenia.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jak rzeka. Nie możesz dotknąć tej samej wody dwa razy, bo woda, której dotknęłeś, płynie dalej. Ciesz się każdym momentem.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jak rzeka. Nie możemy dotknąć tej samej wody dwa razy, bo przepływająca woda, którą dotkniemy, przepłynie na zawsze. Żyj każdą minutę swojego życia

Czas

znak cytatu Czas jest najmądrzejszy doradca. Nie ma nic, co by ukryło prawdę jak czas. Musimy zdobyć się na cierpliwość, aby zrozumieć prawdę ukrytą w czasie.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie mierz czasu godzinami, ale tym, co zdarzyło się w tych godzinach. Czas jest jak rzeka. Nie możesz dotknąć tej samej wody dwa razy, bo przepływająca woda, która przemknęła, nie wróci nigdy. Korzystaj z każdej chwili, którą masz.

Czas

Zobacz więcej