Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jak rzeka. Nie możesz dotknąć tego samego miejsca dwa razy, bo przepływająca woda nie jest już tą samą, a człowiek, który najpierw ją dotknął, nie jest już tym samym człowiekiem.

Czas

znak cytatu Karty z przeszłości
każdy tasuje, jak mu pasuje.

Czas

znak cytatu Nie wiedziałam jak sobie umeblować czas.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie warto tracić czasu na zastanawianie się, co by było, gdyby... Lepiej zająć się tym, co będzie. Bo czas jest jak rzeka - kiedy raz przepłynie, nie da się go odzyskać.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest rzeką, która niesie wszystko, co mamy, nieubłaganie w kierunku jednego miejsca, miejsca, w którym zaczyna się i kończy wszystko.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas nie jest rzeczą, którą zrozumieć można na pierwszy rzut oka. Jest jak rzeka - nieustannie płynie, a my możemy tylko zanurzyć się w jej nurt i pozwolić sobie dryfować.

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas jest jak rzeka. Nie możesz dotknąć tej samej wody dwa razy, ponieważ przepływająca woda zawsze będzie inna. Więc ciesz się każdym momentem życia.

Czas

znak cytatu Nie kupujesz rzeczy za pieniądze.
Kupujesz je za czas poświęcony na zdobycie tych pieniędzy.

Czas

znak cytatu Czas jest jak rzeka. Nie możesz dotknąć tej samej wody dwa razy, ponieważ przepływająca woda zniknęła na zawsze. Żyj każdą minutę swojego życia

Czas
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Czas to nie jest coś, co można odłożyć na później. To nie jest rzecz, którą można трzymać, sprzedać albo kupić. Czas to jest coś, co można tylko przeżyć. Kiedy mija, nie wraca. Warto więc docenić każdą chwilę, która jest dane nam przeżyć

Czas

Zobacz więcej